השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

מה זה רדיולוג ומתי נצטרך לפנות אליו?

 

כשאנחנו נשלחים לבצע בדיקות MRI, CT, ובדיקות אחרות, הרופא המטפל בנו אשר אמור לקבל מאיתנו את תוצאות הבדיקה בסופן, בשביל להחליט כיצד להמשיך ולטפל בנו, למעשה מעביר אותנו לידיו של רופא אחר אשר אחראי על ביצוע הבדיקה, זאת מתוך כוונה שהוא יבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

ככל שהוא ידע לבצע את הבדיקה באופן מקצועי ומדויק, כך התוצאות שלה יהיו יותר אמינות והרופא המטפל יוכל לבנות לנו תוכנית טיפול מתאימה על פיהן. 

הגורם אליו "מעביר" אותנו הרופא המטפל בנו, הוא רדיולוג מומחה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הרי שרדיולוג הוא רופא לכל דבר.

הוא זה שמקבל את הנתונים ממכשירי הדימות השונים ודואגים לייצר מהם מידע אמיתי, אמין, אשר יכול לשרת את הרופאים המטפלים בצורות שונות. כך הרופא המטפל יכול לאבחן את הבעיה ולהחליט כיצד לטפל בנו. 

באילו מקרים נשתמש בשירותיו של רדיולוג?

למעשה בכל עת כשאנחנו מופנים לבדיקת MRI או בדיקת דימות אחרת, נידרש לשירותיו. מאחר והמידע שמתקבל בתמונות צריכות לעבור תהליך מסוים, שרק רדיולוג מומחה יכול לבצע אותו.

את המומחיות שלו הוא קיבל במסגרת לימודיו וכן במהלך השנים, כאשר הוא צבר ידע וניסיון, בין היתר באמצעות לימוד של תכנים חדשים, מעודכנים, רלוונטיים, בהתאם להתפתחות התחום. 

צריך לומר, על מנת לקבל שירות מקצועי ואיכותי, אזי שאנחנו נדרשים לפנות אל רדיולוג מומחה וזו אחת הסיבות מדוע נעדיף את שירותיו של רדיולוג פרטי ולא רגיל. שכן אז גדלים הסיכויים שנהנה משירותיו של איש מקצוע מומחה, מנוסה, אשר יכול לספק לנו את השירות הרלוונטי עבורנו. 

מה החשיבות של רדיולוג פרטי?

על פניו, אנחנו יכולים לחשוב שכל רדיולוג המועסק על ידי גוף כזה או אחר, הוא אדם שלמד את התחום ומכיר אותו, על כן הוא יכול לספק לנו שירות מקצועי ואיכותי.

בכל זאת, אנחנו נרצה לקבל שירות מקצועי, אחראי ומנוסה, סביר להניח שנוכל לקבל אותו בעזרת רדיולוג פרטי יותר מאשר על ידי רדיולוג רגיל. 

יש לכך הסברים שונים, בין היתר, רדיולוג פרטי עובד על כל מקרה בצורה ספציפית, הוא מייחד לו את הזמן הרלוונטי ויכול לעבור על כל ניואנס בבדיקה, לפענח כל פרט, אפילו מזערי וקטן.

צריך לציין עוד, שאנחנו פונים אל רדיולוג פרטי, אזי שיש לנו אפשרות לפנות אל רדיולוגים שמתמחים בהיבטים ספציפיים של פענוח תוצאות, בין אם מדובר על דברים שקשורים למערכת עמוד השדרה, מערכת העצבים, מוח או כל היבט אחר בגוף שלנו. 

כמה עולה בדיקה פרטית וכמה עולה בדיקה רגילה

באופן טבעי, יש הבדל בין רדיולוג פרטי לרגיל, גם בהיבט של העלויות. עלות בדיקה של רדיולוג פרטי יכולה לנוע בין 2500 ל-5000 שקל.

לעומת זאת, בדיקה רגילה יכולה לעלות פחות, אך עם זאת, סביר להניח שאנחנו לא נוכל לקבל תור בהקדם וכאמור, השירות יהיה פחות מקצועי. 

חשוב להדגיש, אם אנחנו בוחרים לעבור בדיקה אצל רדיולוג פרטי, אזי שיש לנו אפשרות להשתמש בפוליסת ביטוח פרטי או ביטוח משלים ואז נשלם רק חלק קטן מהעלות הכוללת. 

מעוניינים לקבוע בדיקה עם רדיולוג פרטי?

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן