השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

רדיולוג פרטי מהיום להיום: בדיקה תוך 24 שעות

כיום בישראל מערכת התורים לבדיקות MRI ארוכות ומסובכות בהרבה מעבר לממוצע העולמי. בשל כך אנו שמחים לבש/ר לכם על השירות שלנו – קביעת תור עם רדיולוג פרטי מהיום להיום.

תוכלו לבצע בדיקת MRI פרטית תוך יממה, ולאחר מכן לקבל מהרדיולוג את הפענוח של תוצאות הבדיקה (בממוצע תוך 3 ימים).

לקביעת תור התקשרו

ישנם לא מעט מקרים בהם אנחנו נדרשים לעבור בדיקות מיוחדות מהיום להיום, בדיקות שהן הכרחיות על מנת שנוכל לקבל תוכנית טיפול מהרופא, במקרים בהם אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם סיטואציה שיכולה להשפיע על התפקוד הגופני שלנו ועל מצבנו הרפואי. 

דוגמא לכך אפשר לראות, אם וכאשר הרופא מפנה אותנו לבצע בדיקות דימות שונות, בדיקת MRI פרטי או CT.

במקרים רבים בדיקות אלו נדרשות מהיום להיום, מאחר והן יכולות לספק מידע שלם וכולל על מצבם של איברים פנימיים בגוף שלנו, ובעזרת התוצאות שמתקבלות מהבדיקה, הרופא יכול להחליט כיצד לטפל בנו. אם אנחנו נדחה את ביצוע הבדיקה, המצב עלול להחמיר ואז תוכנית הטיפול לא תהיה רלוונטית יותר. 

מי אמור לבצע את הבדיקה עבורנו?

מי שאמון על ביצוע הבדיקה הוא רדיולוג. למעשה, הבדיקה אומנם מתבצעת על ידי טכנאים שאחראים על הפעלת המכשירים השונים, אך מי שמספק את המידע הסופי לרופא, על פי התוצאות שמתקבלות מהבדיקה, הוא רדיולוג. 

רדיולוג הוא מומחה בפענוח תוצאות בדיקות דימות, הוא מקבל לידיו את החומר מהבדיקה כפי שהוא, והוא יודע לקרוא אותו, לאבחן כל ניואנס קטן, ובסופו של דבר להציג את הממצאים באופן כזה שהרופא יוכל לקרוא אותם ולהחליט על פיהם כיצד לפעול, מה תהיה תוכנית הטיפול שלו. 

רדיולוג מתמחה בסוגים שונים של בדיקות דימות, ביניהן CT, MRI, אולטרסאונד ועוד. הוא יודע לקרוא את הנתונים של כל בדיקה וכאמור, להציג את הממצאים, לכתוב דו"ח רפואי ולהציג את האבחנה שלו על פי הממצאים.

אנחנו מקבלים ממנו את החומר ומעבירים אותו אל הרופא המטפל שיקבע על פיהם את תוכנית הטיפול. 

חשיבותו של רדיולוג פרטי

מאחר ומדובר על בדיקות שחייבות להתבצע בהקדם,  אזי שיהיה נכון מצידנו לפנות אל רדיולוג פרטי.

זאת נוכל לעשות באמצעות שירות של חברת 360 מעלות שיא, אשר מפנה אותנו אל בדיקות תוך 10 עד 72 שעות וכחלק מהשירות המוצע, הבדיקות שלנו מפוענחות על ידי רדיולוג פרטי. 

החשיבות של פנייה אל סוג כזה של רדיולוג היא גבוהה. הן בגלל העובדה שהוא יכול לבצע בדיקות מקיפות מהיום להיום, מבלי שאנחנו נצטרך לחכות זמן רב לא לתור ולא לעצם הבדיקה וקבלת פענוח פרטי של ה MRI.

הרי אין שום משמעות לעצם זה שאנחנו נבצע בדיקת דימות מסוימת בהקדם אם הרדיולוג לא מבצע את הפענוח באופן מיידי ומספק לנו תוצאות במקום. רדיולוג פרטי מבצע את התהליך מיד בסיום הבדיקה, מה שמאפשר לנו לפנות מיד לאחריה אל הרופא שלנו. 

מעבר לכך, הרי שאנחנו יכולים לפנות אל רדיולוג פרטי אשר מתמחה בהיבטים שונים, בין אם זה בסוג בדיקות מסוים, באזורים מסוימים בגוף ועוד.

יש לו יכולת לפענח תוצאות ספציפיות על פי הצרכים שלנו. כך אנחנו יכולים לקבל תוצאות הרבה יותר ממוקדות, הרבה יותר רציניות ואיכותיות. זאת להבדיל מרדיולוג רגיל אשר אין לו בהכרח התמחות ספציפית ולא בהכרח יש לו את הזמן לבדוק כל ניואנס וניואנס. 

כמה זה עולה לנו?

באופן טבעי, מחירו של רדיולוג פרטי עשוי להשתנות ממקום למקום. רדיולוג פרטי יכול לקחת בין 2500 ל-5000 שקל. אך מאחר ואנחנו מבצעים את הבדיקה באופן פרטי דרך שירות 360 מעלות שיא, אזי שיש לנו אפשרות להשתמש בפוליסת ביטוח פרטי או ביטוח משלים.

בשני המקרים, נוכל להיעזר בפוליסה בשביל לצמצם עלויות באופן ניכר. במקום לשלם את הסכום המלא, נשלם רק חלק קטן ממנו, לרוב עד 80% מעולת הבדיקה. 

צריך לזכור, מעבר ליתרון של העלות הנמוכה אזי שפנייה אל רדיולוג פרטי היא חיונית מאחר והיא חוסכת לנו הרבה מאוד זמן, ובאופן טבעי זה משפר מאוד את הסיכוי שלנו להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה בהקדם.

ככל שנקדים ונבצע את הבדיקה, נוכל לפנות מהר יותר אל הרופא שלנו ונקבל תוכנית טיפול מתאימה. יש לכך ערך בריאותי, רפואי, וכמובן גם ערך כלכלי. 

בסיכומו של דבר, פנייה לרדיולוג פרטי בפרט לצורך בדיקה מהיום להיום היא חיונית וחשובה, עלינו לבצע אותה בצורה נכונה על מנת שנוכל לקבל את השירותים הרלוונטיים עבורנו לאורך כל התהליך, משלב הבדיקה ועד של הטיפול לאחר מכן. 

מעוניינים לקבוע בדיקה עם רדיולוג פרטי?

השאירו פרטים כאן או התקשרו ונחזור אליכם עם תור בתוך 12-24 שעות

דילוג לתוכן