השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

אולטרסאונד עד הבית

מאמר מקצועי - אולטרסאונד עד הבית - 360 מעלות שיא

חדש! שירות אולטרסאונד עד הבית. במשך שנים, ולמעשה עד היום, הורגלנו לכך שאם יש לנו צורך בבדיקת אולטרסאונד, אזי שעלינו לפנות למרפאה או לבית החולים על מנת לבצעה. הדבר מאלץ אותנו להפסיד יום עבודה, לבזבז זמן ועלויות נלוות, חוסר נוחות ובאופן כללי זו טרחה שיכולה להיות מאוד לא נעימה. 

לשמחתנו, במהלך השנים נוצרו יותר ויותר פרוצדורות רפואיות שאנחנו יכולים להזמין ולבצע בבית בצורה פשוטה ונוחה. זה נכון לגבי בדיקות רופא וזה נכון היום גם לגבי צילומים וסריקות שונות. למשל, אנחנו יכולים ליהנות משירות אולטרסאונד נייד, במקום שנצטרך להגיע אל המרפאה בשביל לבצע את הבדיקה. 

איך עובד העיקרון של אולטרסאונד עד הבית?

על פניו הרעיון אולי נשמע מוזר, אך לא רק שהוא איננו כזה אלא הוא מאוד שימושי ושירותי, שכן  הוא משרת קהלים רבים כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר. שירות אולטרסאונד עד הבית מאפשר לנו לבצע סריקות במכשיר מבלי שנצא מהבית, באמצעות צוות מקצועי אשר מגיע עד אלינו ומבצע את הבדיקה עם מכשיר אולטרסאונד מתקדם, וזהה למכשירי אולטרסאונד שנמצאים במרפאות השונות.

הצוות מבצע את הבדיקה בהתאם לצורך הרפואי הנדרש, ולאחר מכן מספק לנו פענוח ע"י רופא מומחה, על מנת שנוכל לפנות אל הרופא המטפל שלנו עם כל המידע הרלוונטי. הבדיקות אפשריות במקרים של פציעות אורתופדיות, כאבי בטן, חשד לגוש, רגישויות בצוואר, התנפחות של בלוטות, מניעת מפרצת, פגיעה באזור המפשעה והאשכים, בלוטת האגן ועוד.

אולטרסאונד עד הבית

מעוניינים להזמין בדיקת אולטרסאונד אליכם עד הבית?

השאירו פרטים למטה או התקשרו וקבעו בדיקה אצלכם בבית תוך 24 שעות מרגע ההזמנה

למי מתאים השירות?

בדיקת אולטראסאונד עד הבית משרתת קהלים שונים ומגוונים:

אנשים עם נכויות ומוגבלויות

אנשים עם מוגבלויות שיש להם קושי בניידות, ירגישו הרבה יותר נוח ובטוח אם תהיה להם אפשרות לבצע את הבדיקה עד הבית ולא במרפאה. הדבר גם יכול להקל עליהם פיזית ויכול לחסוך להם הרבה מאוד זמן וטרחה. הדבר נכון בפרט אם מדובר באנשים שאין מי שיכול ללוות אותם לבדיקה (בני משפחה או מטפלים). 

אנשים מבוגרים

במקום שאנשים מבוגרים יטריחו את עצמם אל המרפאה, דבר שיכול להיות קשה ולא נוח, אזי שהם יכולים להזמין בדיקת אולטרסאונד עד הבית, ולבצע אותה בצורה נוחה ופשוטה יותר והימנעות מחשיפה לחולים אחרים.

אנשים מפורסמים

הרבה פעמים סלבריטאים מעדיפים שלא להגיע למקומות ציבוריים הומי אדם, גם בשביל למנוע את ההמולה מסביב וגם בשביל להימנע ממפגש עם צלמי פפראצ'י וכתבי רכילויות, כך הם יוכלו לשמור על הפרטיות שלהם. בדיקת אולטראסאונד עד הבית יכולה להקל עליהם בכך. 

תיירים

תייר המגיע ממדינה אחרת, לא בהכרח יודע לאן לפנות אם ברצונו לבצע פרוצדורה רפואית, בפרט בדיקות מסוג זה. לכן משתלם יותר לפנות ישירות אלינו ולקבל את השירות המלא של בדיקות אולטראסאונד עד הבית (או בית המלון).

כל מי שמתקשה להגיע למרפאה

בדיקה זו יכולה גם לשרת נשים בהריון שאין להן אפשרות להגיע למרפאה, אנשים חולים או מי שעבר תאונות דרכים ויציאה מהבית יכולה להיות טרחה עבורו וכמובן אנשים שפשוט מעדיפים לחסוך זמן ולקבל שירות בבית ולא במרפאה ציבורית. 

כמה עולה אולטראסאונד
עד הבית?

הערכת המחיר של שירות אולטרסאונד עד הבית הוא החל מ- 1,500 שקל. אך צריך לזכור, כל מי שיש לו פוליסת ביטוח בריאות פרטית (או פוליסות אחרות), יכול לבדוק קבלת החזר משמעותי מהחברה, לרוב עד 80% מעלות הבדיקה, בכפוף לתנאי הפוליסה, לכן המחיר הוא לא אחיד. 

בנוסף, חשוב לדעת שהמחיר מושפע מהמיקום הגיאוגרפי בו הוא מתבצע, שכן זמן הנסיעה והמרחק מכילים חלק מעלות הבדיקה, ולכן המחיר של בדיקת אולטרסאונד עד הבית יכול להשתנות בהתאם למקום המגורים. הערכת המחיר של שירות אולטרסאונד עד הבית משתנה בהתאם לסוג הבדיקה המבוקשת.

מה היתרונות של אולטרסאונד עד הבית?

מי מבצע את הפענוח במקרה של בדיקה ביתית?

מאמר - אולטרסאונד עד הבית - 360 מעלות שיא

בדיקת אולטרסאונד עד הבית אינה שונה מבדיקת אולטראסאונד רגילה. לכן גם הפענוח אינו שונה. הוא מתבצע על ידי רופא מומחה בתחום, באופן מדויק ותוך זמן קצר, על מנת שיהיה אפשר להשתמש בפענוח ולקחת את התוצאות אל הרופא המטפל. אין מה לחשוש שמא הפענוח יהיה פחות איכותי ומקצועי בגלל שזו בדיקה ביתית. 

כל מי שמעוניין להזמין שירות אולטרסאונד ביתי, מוזמן ליצור קשר עם הצוות של 360 מעלות שיא ולקבל את כל המידע הרלוונטי עבורו, להזמין בדיקה עוד היום וליהנות מצוות מקצועי שיגיע אליו הביתה עם המכונה, ויבצע את הבדיקה כפי שנדרש. בצורה המקצועית והטובה ביותר. 

מעוניינים להזמין בדיקת אולטרסאונד אליכם עד הבית?

השאירו פרטים למטה או התקשרו וקבעו בדיקה אצלכם בבית תוך 24 שעות מרגע ההזמנה

אולטרסאונד עד הבית - מטעם 360 מעלות שיא

שאלות ותשובות על אולטרסאונד עד הבית

הצוות שלנו יגיע לבצע בדיקת אולטרסאונד נייד לכל האזורים בארץ

עלות שירות “אולטרסאונד עד הבית” הוא החל מ- 1,500 ש”ח  (תלוי מיקום וסוג הבדיקה) ולרוב יש גם החזרים מקופות החולים (בהתאם לתנאי הפוליסה)

בנוסף להגעה עד אליכם, אנו גם נדאג לכם לפענוח מהיר של הבדיקה, בד”כ תוך 3 ימי עסקים מרגע סיום הבדיקה.

בהחלט. אנחנו ב – 360 מעלות שיא, זמינים עבורכם 24/7. ניתן להזמין תור בכל שעה משעות היממה, גם בשישי ושבת.

באולטרסאונד רגיל הנבדק צריך לצאת מהבית ולהגיע לבית החולים או למכון הדימות. לעומת זאת באולטרסאונד עד הבית, אין צורך לצאת מהבית, הצוות הרפואי עם ציוד הבדיקה מגיע לביתו של הנבדק.

אולטרסאונד דופלר, מנטר את זרימת הדם בעורקים ובוורידים הראשיים. אקו לב, בודק את הלב. אולטרסאונד תלת ממדי, מציג תמונה תלת ממדית של אברי הגוף הפנימיים. אולטרסאונד 4D, יוצר תמונה תלת ממדית בתנועה.

בהחלט. את כל הבדיקות הללו אפשר לעשות באמצעות מכשירי האולטרסאונד המתקדמים. אנו מחויבים לבדיקה באיכות תמונה מעולה, על מנת להבטיח פענוח מדויק.

אכן, יש כמה סוגים עיקריים של מכונות העושות שימוש בטכנולוגיית אולטרסאונד. כל אחת מיועדת לסוגי בדיקות אחרות. אנחנו מגיעים עם הציוד הנדרש לבדיקה הספציפית של הנבדק. 

הבדיקה מבוצעת על ידי צוות רפואי, שהתמחה בתחום הבדיקה הנדרשת ובתחום האולטרסאונד, ומלווה על ידי רדיולוג, שמקבל את התמונות לפענוח.

מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן