השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

אולטרסאונד פרטי בחיפה

שירות אולטרסאונד פרטי בחיפה, מספק אפשרויות שונות למטופלים אשר נדרשים לבצע בדיקה זו כמה שיותר מהר, מבלי שיצטרכו להמתין זמן רב לתור פנוי. השירות ניתן לילדים, מבוגרים, נשים וגברים, כולל נשים בהריון במידת הצורך. 

בדיקת אולטרסאונד, כידוע, היא אחת הבדיקות המקיפות והאיכותיות ביותר שיש לצורך אבחון מצבם של איברים פנימיים בגוף. הבדיקה יכולה להתבצע באזורים שונים מכף הרגל ועד הראש. היא מאפשרת לרופא לראות בצורה מדויקת מה מתרחש בתוך גופו של המטופל, זאת מבלי שהוא יצטרך לבצע פעולה פולשנית או לחשוף את המטופל שלו לקרינה מסוכנת. 

הבדיקה מציגה תמונת מצב מאוד ברורה וחדה של איברים פנימיים, בעזרתה אפשר להחליט על המשך הטיפול המיועד למטופלת או למטופלת. מאחר ומדובר בבדיקה חשובה, מוטב לבצע אותה כמה שיותר מהר, על מנת שהמצב לא יחמיר. אם מבצעים אותה בזמן והרופא מקבל את התוצאות מיד, אזי שהוא יכול לספק תוכנית טיפול מתאימה ולבצע את מה שנדרש בשביל לרפא את המטופל או לשפר את איכות חייו בהתאם. 

כמה עולה אולטרסאונד פרטי בחיפה?

בדיקת אולטרסאונד פרטית יכולה לעלות בין 1300 ל-2500 שקל. אך אם בוחרים לבצע אותה באופן פרטי ולשלם באמצעות פוליסת ביטוח פרטי או ביטוח משלים, אזי שרוב נטל ההוצאה נופל על הפוליסה ולא על המטופל. 

אנחנו בחברת 360 מעלות שיא, מאפשרים לכם ליהנות מבדיקות אולטרסאונד פרטי בחיפה בתנאים אופטימאליים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות ולקבל את כל המידע הרלוונטי בשבילכם. 

חיפה

למה לעשות אולטרסאונד פרטי בחיפה איתנו? 

על מנת ליהנות משירותי אולטרסאונד פרטי  ברמה הגבוהה ביותר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו והצוות שלנו ב-360 מעלות שיא ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל השירותים הנדרשים. 

אצלנו תיהנו משירות אישי מתחילת התהליך ועד סופו, תיהנו מתור מוקדם תוך 10 עד 72 שעות, וכן תוכלו לקבל את תוצאות הבדיקה בהקדם. כל זה במחיר אטרקטיבי ובשירות מקצועי ואיכותי. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עת ומוכנים לעזור, לייעץ, ולענות על כל שאלה שיש לכם בנושא. 

מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן