השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

אולטרסאונד פרטי בגבעתיים 

ישנן בדיקות שחייבים לבצע אותן כמה שיותר מהר, בשביל שנוכל לקבל טיפול רפואי מהרופא המטפל כמה שיותר מהר זאת על מנת שהבעיה לא תחמיר יתר על המידה. אם דוחים את ביצוע הבדיקה, עלולים להגיע לנקודה בה המצב מחמיר ויהיה מאוד קשה לטפל בבעיה, בין אם זה אומר לרפא אותה ובין אם זה אומר לשמור על איכות חיים ברמה סבירה. 

דוגמא טובה לבדיקה כזו, היא אולטרסאונד. מדובר על אחת הבדיקות החשובות והמשמעותיות ביותר שקיימות בעולם הרפואה. זו בדיקה שכיחה מאוד מאחר והיא מאפשרת לרופא לראות מה מתרחש באיברים פנימיים, לאבחן מומים, דלקות, גידולים ובעיות אחרות שאי אפשר לגלות בצורה אחרת. כל זה מבלי לסכן את הנבדק, לא בפעולה פולשנית ולא בחשיפה לקרינה. בדיקה זו יכולה להתבצע על מטופלים מכל הגילאים, בכל מצב בריאותי. 

חברת 360 מעלות שיא מספקת שירותי אולטרסאונד פרטי בגבעתיים ובערים נוספות ברחבי הארץ. החברה דואגת לספק ללקוחות שלה בדיקות תוך זמן קצר, זאת מבלי שיצטרכו לחכות זמן רב וכך יוכלו לבצע אותה וליהנות מתוצאות בהקדם. 

מה המחיר של אולטרסאונד פרטי בגבעתיים?

שירות אולטרסאונד באופן כללי עולה אלפי שקלים. אך באמצעות פוליסת ביטוח בריאות פרטי וכן באמצעות ביטוחים משלימים, אפשר ליהנות מהוזלה משמעותית בעלות הבדיקה, שכן רוב העלות נופלת על הפוליסה, בהתאם לתנאים שלה. 

כל מי שזקוק לבדיקת אולטרסאונד פרטי בגבעתיים, יכול לפנות אלינו וליהנות מבדיקה בעלויות אופטימאליות, אטרקטיביות, וליהנות מהתנאים הטובים ביותר שקיימים בשוק. 

למה לעשות אולטרסאונד פרטי בגבעתיים איתנו?

אנחנו בחברת 360 מעלות שיא מספקים לכם את כל השירותים הנדרשים בשביל שתוכלו ליהנות מבדיקה מקיפה, איכותית ומקצועית כמה שיותר מהר. הצוות שלנו ידאג שתקבלו תור תוך 10 עד 72 שעות, תיהנו מליווי אישי של הצוות שלנו ותקבלו את תוצאות הבדיקה בהקדם, מבלי שתצטרכו לחכות זמן רב. 

אנחנו מספקים לכם את כל השירותים בעזרת אנשי מקצוע מובילים, וכן תוכלו לקבל שירותי אולטרסאונד בגבעתיים קרוב לבית שלכם. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 

מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן