השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

אולטרסאונד פרטי במודיעין 

כשיש צורך לבצע בדיקה רפואית חשובה, באופן טבעי השאיפה היא לבצע אותה בהקדם ללא עיכובים ודחיות וכן, אם אפשר, לבצע אותה במקום מקצועי ואיכותי קרוב לבית, בשביל שלא יהיה צורך לנסוע שעות ארוכות אל מחוץ ליישוב בה מתגוררים בשביל לבצע אותה. 

לכן, אם מתגוררים במודיעין ויש צורך לבצע בדיקת אולטרסאונד, הדבר הנכון לעשות הוא לחפש אופציה לבצע בדיקת אולטרסאונד פרטי ביישוב. כך אפשר ליהנות גם מבדיקה איכותית ומקצועית כמה שיותר מהר וגם אפשר לבצע אותה קרוב לבית, מבלי שיש צורך לנסוע אל מחוץ לעיר. התהליך מתבצע באופן מהיר, מדויק, מקצועי, ובסוף הבדיקה ניתן לקבל את התוצאות שלה בהקדם. 

אנחנו בחברת 360 מעלות שיא מספקים ללקוחות שלנו אפשרות לבצע בדיקת אולטרסאונד פרטי במודיעין בתנאים הטובים ביותר. הן מבחינת מועד, הן מבחינת עלויות והן מבחינות אחרות. לרשותנו צוות מקצועי שעומד לרשות הלקוחות שלנו בכל עת ומספק את כל מה שנדרש לביצוע הבדיקה. 

כמה עולה אולטרסאונד פרטי במודיעין?

שירות אולטרסאונד פרטי, באופן כללי, יכול לעלות מאות ואלפי שקלים. אך מי שיש לו ביטוח בריאות פרטי או לחילופין, ביטוחים משלימים, יכול ליהנות מהוזלה משמעותית כך שהוא ישלם חלק מאוד קטן מעלות הבדיקה. 

לכן משתלם מאוד להשתמש בשירות אולטרסאונד פרטי. כך אפשר ליהנות מבדיקה מהירה בעלות כספית נמוכה יחסית, ולהמשיך ממנה אל הרופא המטפל לצורך המשך הטיפול. 

למה לעשות אולטרסאונד פרטי במודיעין איתנו?

אנחנו בחברת 360 מעלות שיא מספקים ללקוחות שלנו את כל השירותים הנדרשים בשביל לקבל את הבדיקה האיכותית, המקצועית והטובה ביותר, כמה שיותר מהר. אנחנו מספקים את כל הצרכים שהלקוחות שלנו צריכים, מהרגע שהם נכנסים למשרדים שלנו ועד לרגע בו הם יוצאים מהבדיקה עם התוצאות ביד. 

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו בדיקה תוך 10 עד 72 שעות אצל צוות מקצועי ומנוסה, הבדיקה נעשית במרכז רפואי קרוב לבית, אצל צוות רפואי מקצועי, ובסיומה מקבלים את התוצאות ואפשר לפנות ישירות אל הרופא המטפל לצורך קביעת תוכנית טיפול מתאימה. אנחנו דואגים שהלקוחות שלנו יקבלו את כל המענה הרלוונטי עבורם. 

מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן