השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

חשבתם לבצע אולטרסאונד דרך הקופה שלכם? תחשבו שנית: 3 הבדלים עיקריים

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
MRI | אולטרסאונד | CT ֻ| רופאים מומחים

התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי עד 24 שעות, מהיום להיום!

או שילחו לנו הודעה:

בדיקת אולטרסאונד

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי לביצוע, עד 24 שעות, מהיום להיום!

שירות קביעת בדיקות רפואיות
מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי
לביצוע עד 24 שעות, מהיום להיום!

שני מסלולים – אולטרסאונד דרך הקופה או באופן פרטי

מרבית האנשים אשר זקוקים לבדיקות רפואיות שונות, באופן טבעי, פונים לקופת החולים בה הם חברים ומזמינים תור, בין אם באופן ישיר ובין אם דרך רופא המשפחה. הם עושים זאת, אף על פי שזו לא בהכרח האופציה הטובה ביותר מבחינתם, כפי שנוכל לראות מיד, בגלל שכך הם רגילים וכן הם נוטים לחשוב שזו האופציה הזולה יותר. 

אך כאמור, זה לא בהכרח כך. ישנם לא מעט מקרים בהם דווקא הבחירה לעשות בדיקה באופן פרטי, היא הרבה יותר משתלמת, בכל אספקט. זה יכול להטיב עם המטופל ולאפשר לו לקבל טיפול יותר, מהיר יותר, ובעלויות הרבה יותר נמוכות. 

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא במקרה של בדיקת אולטרסאונד פרטי. כידוע, בדיקת אולטרסאונד היא אחת הבדיקות החשובות ביותר שיש בעולם הרפואה וגם אחת השכיחות ביותר.

זאת בזכות העובדה, שמדובר בבדיקה שמאפשרת לרופאים לראות בדיוק מה מתרחש בתוך הגוף שלנו, במערכות הפנימיות, מבלי שהם יצטרכו לבצע פעולה פולשנית שתפגע במטופל. מעבר לכך, הבדיקה גם איננה יוצרת קרינה, מה שכמובן מקטין באופן נרחב את רמת הסיכון שבה. 

רופאים רבים נוטים לשלוח מטופלים לבדיקות אולטרסאונד על מנת להחליט כיצד לנהוג בהמשך הטיפול. הבדיקות עוזרות להם לקבוע את המשך תוכנית הטיפול בהתאם לממצאים שהתקבלו.

צריך לזכור, הבדיקות מאפשרות לראות תמונה מלאה ומקיפה של כל מה שקורה בתוך הגוף, באופן מדויק, ברור, חד, וזאת מבלי לגרום אי נוחות או לסכן את המטופל. 

היום, כל מטופל אשר זקוק לבדיקת אולטרסאונד יכול לעבור אותה בשני מסלולים. מסלול אחד הוא דרך קופת חולים כאמור. מסלול זה מאפשר לבצע בדיקות, במידה והרופא המליץ והקופה מאשרת אותן. במקרה כזה יש להוציא טופס 17 על מנת שיהיה ניתן לבצע אותן מבלי לשלם עליהן מחיר מלא. במידה והקופה לא מאשרת אז יש צורך לשלם מחיר מלא. 

המסלול השני הוא, באופן פרטי. אפשר לממש את האופציה הזאת דרך פוליסת ביטוח פרטי או באמצעים אחרים, על ידי פנייה אל חברות פרטיות שמבצעות בדיקות אולטרסאונד וכן טיפולים נוספים. צריך לציין, הבדיקות עצמן נעשות בבתי חולים ובמרכזים רפואיים שונים. 

חשבתם לבצע אולטרסאונד דרך הקופה שלכם - תחשבו שנית - 3 הבדלים עיקריים - מאמר מקצועי - 360 מעלות שיא

מה ההבדל ביו בדיקה פרטית לבדיקה דרך הקופה?

כפי שאנחנו יכולים להניח, ישנם הבדלים שונים בין בדיקה שמתבצעת באופן פרטי לבין בדיקה שמתבצעת דרך קופת חולים. אנחנו נציג בפניכם, שלושה הבדלים עיקריים:

הבדל ראשון – מחיר

הרבה פעמים אנשים לא מודעים לכך, אך מחיר בדיקת אולטרסאונד פרטית, נעה בין 1,300 – 2,500 ש"ח. זאת בזמן שבדיקה דרך הקופה יכולה לעלות הרבה יותר מכך.

לא תמיד אנחנו נקבל את האפשרות לבצע אותה באמצעות טופס 17. יש מקרים רבים בהם הקופה לא מוכנה לשלם על ביצוע הבדיקה ואז אנחנו צריכים לשלם עליה מכספנו. במקרה כזה, מדובר, כאמור, בעלות מאוד גבוהה.

צריך לזכור, ייתכן מאוד שלא נידרש אך ורק לבדיקה אחת אלא להרבה יותר, בין אם זה בגלל שהבדיקה הראשונה לא היתה טובה, לא מספיקה או שמדובר בהליך שדורש שורה של בדיקות. במקרה כזה, העלות המצטברת יכולה להיות מאוד משמעותית. לכן אם נעשה את הבדיקה באופן פרטי, נחסוך מאות ואלפי שקלים. 

הבדל שני – זמינות התורים

ההבדל השני המהותי הוא כל מה שקשור לזמינות התור. כידוע, קופות החולים הציבוריות מתמודדות עם עומס משמעותי, מה שמקשה מאוד על המטופלים לקבל תורים בהקדם. אפילו אם מדובר בבדיקת אולטרסאונד, אשר לכאורה היא בדיקה שאמורה להיות פשוטה וזמינה, הרי שמטופלי הקופות השונות מתמודדים עם מחסור בתורים וצורך להמתין זמן רב. 

מי שבוחר לפנות למסלול הפרטי, לא יידרש לכך. כל מי שבוחר להזמין בדיקה באופן פרטי, יכול ליהנות מתור תוך 12 עד 72 שעות. כך, הוא לא יצטרך לחכות זמן רב ומעבר לזה, הוא יוכל להמשיך ולהתקדם בתהליך הטיפול כמה שיותר מהר.

זה כמובן יאפשר לו ליהנות מתוכנית טיפול הרבה יותר איכותית, הרבה יותר מתקדמת, ובמקרים מסוימים, ייתכן מאוד שזה לא רק ימנע בעיות שעלולות להיווצר, אלא אפילו להציל את חייו. 

חשבתם לבצע אולטרסאונד דרך הקופה שלכם - תחשבו שנית - 3 הבדלים עיקריים - 360 מעלות שיא

הבדל השלישי – השירות

מי שבוחר לפנות למסלול של בדיקת אולטרסאונד דרך הקופה, יודע, שהוא עושה הכל לבד. הוא אחראי לכל מה שקשור לטפסים, הוא צריך להגיע למקום בעצמו, למעשה הוא נמצא לבד בשטח. אין שום גורם מקצועי שעוזר לו. 

לעומת זאת, מי שבוחר במסלול של בדיקה באופן פרטי, יכול ליהנות משירות צמוד של אנשי החברה, ליווי, עזרה ותמיכה, מהשלב הראשון של קבלת השירות ועד השלב האחרון. כך הוא יכול לעבור את התהליך בצורה הרבה יותר נוחה וקלה. 

רוצים לקבוע בדיקת אולטרסאונד פרטית?

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
cropped-logo-MAALOT-SI-360-JUN2020-1024x327

לקביעת תור לבדיקת MRI | אולטרסאונד

התקשרו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים אחרונים

תוכן עניינים

מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן