אולטרסאונד פרטי מחיר: כמה עולה בדיקת US פרטית?

רופאה

אחת הבדיקות השכיחות ביותר, בזכות חשיבותן ואיכותן, היא בדיקת אולטראסאונד. הרבה מאוד רופאים נוהגים לשלוח את המטופלים והמטופלות שלהם לבדיקה זו, מתוך הבנה שהיא יכול להציג בפניהם תמונת מצב מלאה, באופן כזה שיאפשר להם לקבוע תוכנית טיפול מתאימה עבור המטופלים והמטופלות שלהם. 

בדיקת אולטראסאונד, להבדיל מבדיקות אחרות, היא איננה בדיקה פולשנית, היא לא בדיקה שמחייבת הכנה משמעותית, וכן היא לא מגבילה את המטופלים והמטופלות, לפני או אחרי הבדיקה.

כמו כן, להבדיל מבדיקות מסוימות, היא גם לא יוצרת קרינה, לכן אפשר לבצע אותה הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים, הן בקרב נשים בהריון, חולים או מטופל בכל מצב אחר. 

כידוע, כמו בהרבה פרוצדורות רפואיות אחרות במדינת ישראל, הרי שניתן לבצע את הבדיקה הן באופן פרטי והן דרך קופת חולים או באמצעים אחרים. בעיקרון, ברגע שהרופא מחליט לבצע את הבדיקה, אז אנחנו בתור מטופלים צריכים להחליט כיצד לגשת אליה. השאלה האם לעשות אותה באופן פרטי או לא, יש לה היבט כלכלי ויש לה גם היבטים אחרים. 

מחיר בדיקת אולטרסאונד פרטית

צריך להבין, מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נמוך לאין שיעור ממחיר אולטראסאונד רגיל. שכן באופן רגיל, אנחנו יכולים להגיע למצב בו נשלם כ- 1,300-2,000 ש"ח על הבדיקה.

מעבר לזה, שאנחנו לא בהכרח נקבל את השירות שאנחנו מחפשים ורוצים, בזמן הנדרש עבורנו. כך שזה לא בהכרח ישתלם לנו. 

לעומת זאת, אם נדע להפעיל את האמצעים שעומדים לרשותנו, בשביל ליהנות משירות אולטרסאונד פרטי, אז העלויות יהיו נמוכות יותר וכן נקבל את השירות הרבה יותר מוקדם, כפי שאנחנו מצפים וצריכים. 

לפני שנסביר מה מחיר בדיקת אולטרסאונד פרטי, עלינו לקחת בחשבון, כאמור, משתנים נוספים מלבד העלויות. למשל משתנים כמו, כמה זמן נצטרך להמתין עד שנקבל תור לבדיקה, כיצד נוכל להגיע לתור, איזה שירות נקבל עבור התשלום שאנחנו משלמים ועוד. אלו דברים שעבור לא מעט מטופלים הם מאוד חיוניים. 

למשל, אם אנחנו בוחנים מחיר בדיקת אולטראסאונד רגילה, הרי שנשלם סכומי כסף משמעותיים, בזמן שאנחנו נצטרך לארגן את כל הדברים וכן נקבל תור בעוד מספר שבועות.

לעומת זאת, במקרה של בדיקת אולטרסאונד פרטי, הרי שאנחנו נוכל ליהנות מתור מוקדם, תוך מספר שעות או מקסימום ימים, וכל מה שקשור לתור ולבדיקה, יהיה מי שידאג עבורנו ויארגן הכל, בשביל שלא נצטרך לעשות דבר. 

מהו טווח המחיר של אולטרסאונד פרטי?

בעיקרון, עלות אולטרסאונד פרטי, מגיעה בממוצע לעלות של 1,300 – 2,500 ש"ח ולא יותר מזה. אנחנו יכולים להשתמש בפוליסות ביטוח שונות שעומדות לרשותנו, ובכך להוזיל את העלויות עוד יותר.

אנחנו יכולים לבצע את התור בבתי חולים ומרכזים רפואיים קרובים אל ביתנו, בהתאם לסוג השירות והחברה ממנה אנחנו שוכרים אותו. כך שגם נחסכות מאיתנו עלויות נוספות, אשר יכולות להיות מאוד משמעותיות. 

מעבר לכך, כפי שציינו קודם לכן, החברה דרכה אנחנו שוכרים את השירות, מבצעת עבורנו את כל התהליך המקדים, ומלווה אותנו לאורך כל התהליך עד הבדיקה במטרה שנוכל לקבל את השירות בצורה הטובה ביותר, ולא נצטרך לעבוד קשה מדי. 

כמו כן, כפי שציינו, החברה מספקת לנו תור תוך מספר שעות. אנחנו לא צריכים להמתין שבועות ארוכים עד שנקבל את השירות, ולכן גם ייחסך מאיתנו הרבה מאוד זמן של המתנה, וייתכן מאוד שזה יחסוך מאיתנו גם עלויות נוספות שקשורות לטיפול עצמו.

הרי ככל שנבצע את הבדיקה בהקדם, כך הרופא יוכל לספק לנו תוכנית טיפול מתאימה, אשר ייתכן ותחזיר אותנו לתפקוד סדיר. זה בוודאי יחסוך כאבים ואי נוחות, אך גם יכול לחסוך מאיתנו הוצאות שונות. 

לסיכום, אין ספק שבחירה בבדיקת אולטרסאונד פרטית מבחינת מחיר, היא הרבה יותר משתלמת, הן מבחינה כלכלית והן מבחינות אחרות. לכן, מומלץ לבדוק אופציה זו לפני שממהרים להזמין את הבדיקה בדרכים אחרות, גם אם הן נחשבות מקובלות או שכיחות יותר. 

רוצים לקבוע בדיקת אולטרסאונד פרטית במחיר מיוחד?

השאירו פרטים כאן ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים

כמה עולה פענוח MRI פרטי

כמה עולה פענוח MRI

בדיקת MRI, היא אחת הבדיקות החשובות ביותר שעולם הרפואה מציע לנו. מדובר בבדיקת הדמיה שמאפשרת לראות מה מתרחש באיברים הפנימיים בתוך הגוף, ברזולוציה מאוד גבוה,

קרא עוד »

מה ההבדל בין CT ל-MRI

ישנן לא מעט בדיקות רפואיות אשר יש להן השפעה עצומה על תוכנית הטיפול שהרופא קובע בעקבותיהן וכמובן על הצלחת הטיפול בסופו של דבר. שתיים מהבדיקות

קרא עוד »
to top
דילוג לתוכן