השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

כמה עולה אולטרסאונד פרטי?

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
MRI | אולטרסאונד | CT ֻ| רופאים מומחים

התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי עד 24 שעות, מהיום להיום!

או שילחו לנו הודעה:

כמה עולה אולטרסאונד פרטי - 360 מעלות שיא

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי לביצוע, עד 24 שעות, מהיום להיום!

שירות קביעת בדיקות רפואיות
מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי
לביצוע עד 24 שעות, מהיום להיום!

כמה עולה אולטרסאונד פרטי? עלות של בדיקת US הלכה למעשה

אולטרסאונד פרטי מחיר מגיע בממוצע לעלות של 1,300 – 2,500 ש"ח ולא יותר מזה. אנחנו יכולים להשתמש בפוליסות ביטוח שונות שעומדות לרשותנו, ובכך להוזיל את העלויות עוד יותר.

אחת הבדיקות השכיחות ביותר, בזכות חשיבותן ואיכותן, היא בדיקת אולטראסאונד. הרבה מאוד רופאים נוהגים לשלוח את המטופלים והמטופלות שלהם לבדיקה זו אולטרסאונד פרטי, מתוך הבנה שהיא יכול להציג בפניהם תמונת מצב מלאה, באופן כזה שיאפשר להם לקבוע תוכנית טיפול מתאימה עבור המטופלים והמטופלות שלהם. 

בדיקת אולטראסאונד, להבדיל מבדיקות אחרות, היא איננה בדיקה פולשנית, היא לא בדיקה שמחייבת הכנה משמעותית, וכן היא לא מגבילה את המטופלים והמטופלות, לפני או אחרי הבדיקה.

כמו כן, להבדיל מבדיקות מסוימות, היא גם לא יוצרת קרינה, לכן אפשר לבצע אותה הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים, הן בקרב נשים בהריון, חולים או מטופל בכל מצב אחר. 

כידוע, כמו בהרבה פרוצדורות רפואיות אחרות במדינת ישראל, הרי שניתן לבצע את הבדיקה הן באופן פרטי והן דרך קופת חולים או באמצעים אחרים. בעיקרון, ברגע שהרופא מחליט לבצע את הבדיקה, אז אנחנו בתור מטופלים צריכים להחליט כיצד לגשת אליה. השאלה האם לעשות אותה באופן פרטי או לא, יש לה היבט כלכלי ויש לה גם היבטים אחרים. 

מאמר - כמה עולה אולטרסאונד פרטי - 360 מעלות שיא

מחיר בדיקת אולטרסאונד פרטית

צריך להבין, מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נמוך לאין שיעור ממחיר אולטרסאונד רגיל. שכן באופן רגיל, אנחנו יכולים להגיע למצב בו נשלם כ- 1,300-2,000 ש"ח על הבדיקה.

מעבר לזה, שאנחנו לא בהכרח נקבל את השירות שאנחנו מחפשים ורוצים, בזמן הנדרש עבורנו. כך שזה לא בהכרח ישתלם לנו. 

לעומת זאת, אם נדע להפעיל את האמצעים שעומדים לרשותנו, בשביל ליהנות משירות אולטרסאונד פרטי, אז העלויות יהיו נמוכות יותר וכן נקבל את השירות הרבה יותר מוקדם, כפי שאנחנו מצפים וצריכים. 

לפני שנסביר מה מחיר בדיקת אולטרסאונד פרטי, עלינו לקחת בחשבון, כאמור, משתנים נוספים מלבד העלויות. למשל משתנים כמו, כמה זמן נצטרך להמתין עד שנקבל תור לבדיקה, כיצד נוכל להגיע לתור, איזה שירות נקבל עבור התשלום שאנחנו משלמים ועוד. אלו דברים שעבור לא מעט מטופלים הם מאוד חיוניים. 

למשל, אם אנחנו בוחנים מחיר בדיקת אולטראסאונד רגילה, הרי שנשלם סכומי כסף משמעותיים, בזמן שאנחנו נצטרך לארגן את כל הדברים וכן נקבל תור בעוד מספר שבועות.

לעומת זאת, במקרה של בדיקת אולטרסאונד פרטי, הרי שאנחנו נוכל ליהנות מתור מוקדם, תוך מספר שעות או מקסימום ימים, וכל מה שקשור לתור ולבדיקה, יהיה מי שידאג עבורנו ויארגן הכל, בשביל שלא נצטרך לעשות דבר. 

מאמר מקצועי - כמה עולה אולטרסאונד פרטי - 360 מעלות שיא

מהו טווח המחיר של אולטרסאונד פרטי?

בעיקרון, עלות אולטרסאונד פרטי, מגיע בממוצע לעלות של 1,300 – 2,500 ש"ח ולא יותר מזה. אנחנו יכולים להשתמש בפוליסות ביטוח שונות שעומדות לרשותנו, ובכך להוזיל את העלויות עוד יותר.

אנחנו יכולים לבצע את התור בבתי חולים ומרכזים רפואיים קרובים אל ביתנו, בהתאם לסוג השירות והחברה ממנה אנחנו שוכרים אותו. כך שגם נחסכות מאיתנו עלויות נוספות, אשר יכולות להיות מאוד משמעותיות. 

מעבר לכך, כפי שציינו קודם לכן, החברה דרכה אנחנו שוכרים את השירות, מבצעת עבורנו את כל התהליך המקדים, ומלווה אותנו לאורך כל התהליך עד הבדיקה במטרה שנוכל לקבל את השירות בצורה הטובה ביותר, ולא נצטרך לעבוד קשה מדי. 

כמו כן, כפי שציינו, החברה מספקת לנו תור תוך מספר שעות. אנחנו לא צריכים להמתין שבועות ארוכים עד שנקבל את השירות, ולכן גם ייחסך מאיתנו הרבה מאוד זמן של המתנה, וייתכן מאוד שזה יחסוך מאיתנו גם עלויות נוספות שקשורות לטיפול עצמו.

הרי ככל שנבצע את הבדיקה בהקדם, כך הרופא יוכל לספק לנו תוכנית טיפול מתאימה, אשר ייתכן ותחזיר אותנו לתפקוד סדיר. זה בוודאי יחסוך כאבים ואי נוחות, אך גם יכול לחסוך מאיתנו הוצאות שונות. 

לסיכום, אין ספק שבחירה בבדיקת אולטרסאונד פרטית מבחינת מחיר, היא הרבה יותר משתלמת, הן מבחינה כלכלית והן מבחינות אחרות. לכן, מומלץ לבדוק אופציה זו לפני שממהרים להזמין את הבדיקה בדרכים אחרות, גם אם הן נחשבות מקובלות או שכיחות יותר. 

עוד בדיקות שיכולים לעניין אתכם:  פרטי MRIבדיקת MRIאולטרסאונד בטןאולטרסאונד שדנוירולוג פרטיmri מוחאולטרסאונד עד הביתאולטרסאונד פרטי 

רוצים לקבוע בדיקת אולטרסאונד פרטית במחיר מיוחד?

השאירו פרטים כאן ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
cropped-logo-MAALOT-SI-360-JUN2020-1024x327

לקביעת תור לבדיקת MRI | אולטרסאונד

התקשרו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים אחרונים

תוכן עניינים

מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן