השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

אולטרסאונד פרטי בראשון לציון 

אחד השירותים הרפואיים החשובים ביותר שאנחנו יכולים וצריכים להיעזר בו במקרים רבים, הוא שירות אולטראסאונד. מדובר על סריקה שמאפשרת לרופא לראות מה מתרחש באיברים הפנימיים שלנו בצורה ברורה ופשוטה, מבלי שיש צורך לבצע פעולה פולשנית ומבלי שאנחנו נדרשים לתהליך הכנה או בדיקה מסובכת. 

הבדיקה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע, ותוך זמן קצר אפשר לקבל את התוצאות והרופא יכול לקבוע בהתאם למה שמתקבל בה תוכנית טיפול מתאימה. הבדיקה איננה מסוכנת, ולא רק שהיא איננה פולשנית היא גם איננה חושפת אותנו לקרינה. לכן אפשר לבצע אותה בקרב ילדים, מבוגרים, נשים בהריון ובכל סיטואציה אחרת. 

בדיקת אולטראסאונד ניתן לבצע באופן פרטי על ידי גורמים המספקים תור תוך 10 עד 72 שעות מרגע ההזמנה ודואגים ללוות את המטופל או המטופלת בכל שלב עד לסיום הבדיקה. כך נוהגים בחברת 360 מילות שיא. החברה עוזרת לספק תורים בהקדם על מנת שהלקוחות שלה לא יצטרכו לחכות זמן רב ויוכלו לפנות אל הרופא עם התוצאות להמשך טיפול. 

כמה עולה אולטרסאונד פרטי בראשון לציון?

טיפול אולטראסאונד פרטי יכול לעלות בין 1300 ל-2500 שקל. אך בעזרת פוליסות ביטוח פרטי, ביטוחים משלימים ובדרכים אחרות, יכולים הלקוחות לשלם סכום נמוך בהרבה, זאת בזמן שהם מקבלים תור בהקדם ולא נדרשים להמתין זמן רב ומקבלים שירות ברמה הגבוהה ביותר. 

טיפול אולטראסאונד פרטי הוא מומלץ מאחר והוא יכול לעזור לאבחן את הבעיה במהרה ולטפל בה בצורה נכונה בטרם היא תחמיר. 

למה לעשות אולטראסאונד פרטי בראשון לציון איתנו?

אנחנו בחברת 360 מעלות שיא, מציעים לכם שלושה שירותים שמבטיחים לכם ליהנות משירות אולטראסאונד פרטי בראשון לציון בתנאים הטובים ביותר:

  • צוות מקצועי שעומד לרשותכם מהרגע בו אתם נכנסים למשרדים שלנו ועד לרגע שאתם מסיימים את הטיפול במרכז הרפואי בו מתבצעת הבדיקה
  • בדיקת אולטרסאונד תוך 10 עד 72 שעות, במקום קרוב לביתכם עם צוות מקצועי ומנוסה. 
  • עלויות נמוכות ותוצאות בדיקה בהקדם. מכאן תוכלו להמשיך ישירות אל הרופא שלכם אל המשך הטיפול מבלי שתצטרכו לחכות זמן רב. 
מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן