השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

בדיקת אורטופד פרטי מהיום להיום

טיפול בכאבי גב וטיפול בפריצת דיסק

תחום האורטופדיה חולש על מגוון רחב של פגיעות, טראומות, מחלות וליקויים בתפקוד מערכת העצמות והשרירים בגוף. הבעיות יכולות להיות מולדות או נרכשות כתוצאה מפציעה או הזדקנות, והן כוללות: מחלות שלד ושריר, נקעים, שברים, בעיות יציבה והליכה, דלקות וזיהומים של העצמות והשרירים.

ההתמחות באורטופדיה ארוכה במיוחד ואורתופדים בוחרים לרוב איבר להתמחות ספציפית, כעמוד השדרה, כתף, כף יד וכן הלאה.

התחומים והטיפולים המבוצעים על ידי אורתופדים, רבים, וכוללים: החלפת מפרקים,
שחזורים, טיפול בפציעות טראומה, שברים מורכבים, רפואת ספורט, ניתוחים, טיפול במחלות כף הרגל והקרסול, כף רגל סוכרתית, מחלות ופגיעות בידיים ובגפיים העליונות, טיפול בבעיות אורתופדיות בילדים, בעיות גב ועוד.

אורטופד מומחה - הכשרה

רופא אורתופד עובר הכשרה אינטנסיבית רבת שנים. למעשה האורתופד הוא כירורג המאבחן ומטפל בפתולוגיות שונות בשריר ובעצם עליו להכיר לפרטי פרטים את האנטומיה המדויקת של העצמות, השרירים, כלי הדם והעצבים ובנוסף להיות מיומן ומוכשר באבחון מצבים שונים ומורכבים שעומדים לפניו. לאחר שסיים 7 שנות הכשרה כרופא כללי הוא עובר התמחות שנמשכת 6 שנים.

לאחר-מכן ברוב המקרים ממשיך להתמקצע בתתי התחומים במקצוע האורתופדיה ולעיתים נוסע מספר שנים לחוץ לארץ על מנת ללמוד ולשפר את מיומנויותיו בתחום במרכזים רפואיים מצטיינים. משום כך ניתן למצוא אורתופדים כלליים ואורתופדים מומחים בתחומים כגון: עמוד שדרה, כתף, רגל וקרסול, ירך, כף יד, השתלות מפרקים, ילדים, אונקולוגיה אורתופדית, ארטרוסקופיות, פגיעות ספורט ועוד.

באילו מצבים מומלץ לפנות לאבחון אורטופדי?

לא בכל כאב גב או כתף יש צורך בפניה לאורטופד פרטי. לעיתים מדובר במצבים קלים שיכולים לקבל מענה על ידי רפואה ראשונית אצל רופא המשפחה או אורתופד בקהילה. כאשר מדובר בפתולוגיות מורכבות לאבחון או כאלו הדורשות טיפול משמעותי יותר כדאי מאוד להגיע לרופא אורתופד מומחה  ולקבל את האבחון והטיפול המיטביים.

דוגמאות למצבים בהם כדאי להיוועץ באורטופד פרטי

 • פריקות כתף חוזרות או אי יציבות של מפרק – פריקת כתף בעקבות טראומה למפרק יכולה להסתיים בהחזרה פשוטה לאחר הפציעה בבית החולים תחת הרדמה מקומית אך לעיתים נוצר מצב של חוסר יציבות במפרק- מצב המועד לפריקות חוזרות ותחושה תמידית של חוסר ביטחון בהנעת הכתף. המצב דורש אבחון על ידי אורתופד מקצועי , בדיקות דימות וטיפול שהינו כירורגי לרוב ולאחריו שיקום בפיזיותרפיה.
 • פריצת דיסק – לחץ גבוה בין חוליות הנגרם לרוב ממאמץ יתר מצטבר גורם לפגיעה בדיסק העלולה להביא בהיעדר החלמה לפגיעה בחוט השדרה ולנזקים בלתי הפיכים. הכאב המוקרן יתאים לאיזור המקבל עצבוב מהעצב ברמת החולייה והדיסק שלה בהם יש פגיעה ולעיתים תהיה גם חולשה . בפריצות דיסק פשוטות הטיפול הוא שמרני וכולל מנוחה, פיזיותרפיה ושיכוך כאבים אך במצבים בהם יש פגיעה עצבית קשה או "תסמונת זנב הסוס" יש צורך בטיפול ניתוחי דחוף.
 • מצבים נוספים אחרים – שברים אוסטאופורוטים, אוסטאוארטריטיס, סיבוכי כף רגל סוכרתית, תסמונת התעלה הקרפלית, פגיעות ברצועות או גידים, עקמת של עמוד השדרה, גידולי עצמות ועוד.

ביקור אצל אורטופד פרטי מומחה

לאחר תשאול החולה ובדיקה, ייעזר האורתופד באמצעים השונים לאבחון ולטיפול. ייתכן והמטופל יישלח לבדיקות נוספות, כבדיקות דימות, שיאפשרו לרופא לקבל מידע נוסף.
התחום מציע מגוון אפשרויות לטיפול שכוללות: תרופות, זריקות, פיזיותרפיה ושיטות דומות, שימוש באביזרים אורתופדיים – קביים, סד, מדרסים וכו', וניתוחים. לרוב יעדיף האורתופד למצות את הטיפולים השמרניים לפני ההפניה לניתוח.

מדוע לבחור באורטופד פרטי?

 • מהירות האבחנה – לאבחנות האורתופדיות השונות לעיתים השלכות מצילות חיים או מונעות נזק בלתי הפיך. זמני ההמתנה בקופות החולים גורמות לעיכוב בתהליך האבחנה ולדחיית הטיפול ובינתיים הסבל והפגיעה בתפקוד לא מקבלים מענה ראוי.
 • מקצועיות – כאשר בוחרים לפנות לאורתופד בקופה , ההפניה לא תהיה בהכרח לאורתופד המומחה לתחום ספציפי המתאים לתלונה ולבעיה החשודה, אלא לפי הרופא הזמין בקופה. לעומת זאת הבחירה לפנות לאורטופד פרטי מאפשרת לבחור את דמות האורתופד המטפל על פי התמחותו, ניסיונו והמלצות מטופליו.

אורטופד פרטי מומלץ ב-360 מעלות שיא

זקוקים לייעוץ רפואי? צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם:

 •  אצלנו תקבלו אבחון וטיפול על ידי בכירי האורתופדים בישראל.
 • קביעת תור לאורטופד פרטי ופגישה מיידית.
 • ליווי אישי בתהליך האבחון והטיפול ומענה אנושי בכל שעות היממה
 • אפשרות לקביעת בדיקות אבחון שונות במכון- ברשותנו אמצעים לכלל בדיקות הדימות
 • סניפים בפריסה ארצית קרוב לבית-מרחק דומה לקופת חולים עם שירות שהוא הרבה מעבר, תור מהיר יותר ומענה מקצועי ובלתי מתפשר.

התייעצות עם אורטופד פרטי ב- 360 מעלות שיא כוללת:

 • קביעת תור לאורטופד פרטי ופגישה עם רופא תוך 12-72 שעות מרגע הזמנת ההתייעצות
 • רופאים מומחים מהטובים שיש ובכל רחבי הארץ
 • ליווי אישי ומענה אנושי 24/7
 • אפשרות לקבלת הפניות לבדיקות, קביעת תורים מהירים והמשך טיפול
דילוג לתוכן