השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

פענוח MRI פרטי מהיר עם 360 מעלות שיא שירותי רפואה

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
MRI | אולטרסאונד | CT ֻ| רופאים מומחים

התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי עד 24 שעות, מהיום להיום!

או שילחו לנו הודעה:

מכון MRI פרטי

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי לביצוע, עד 24 שעות, מהיום להיום!

שירות קביעת בדיקות רפואיות
מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי
לביצוע עד 24 שעות, מהיום להיום!

כשאנחנו נדרשים לבצע בדיקות רפואיות מסוג כזה או אחר, אז באופן טבעי, אנחנו נפנה אל בית חולים, קופת חולים, על מנת שנוכל לקבל שירות. כך הורגלנו במשך שנים, כך לא מעט אנשים רגילים לעשות עד היום. 

אך אנחנו יכולים לבחור באופציות אחרות, הרבה יותר יעילות, נוחות, מהירות ואיכותיות. למשל, אם אנחנו נדרשים לבדיקת MRI, אז אנחנו לא חייבים לפנות לקופה בשביל זה ואנחנו לא צריכים ללכת בדרך הרגילה, אשר תחייב אותנו לחכות שבועות ארוכים עד שנקבל תור, אם בכלל. הפתרון הוא מכון MRI פרטי מקצועי מבית 360 מעלות שיא. 

פענוח MRI פרטי מהיר עם 360 מעלות שיא שירותי רפואה

מה זה אומר מכון MRI פרטי?

הרעיון הוא פשוט, במקום להתבסס על שירות של קופת חולים, אשר לא בהכרח יאפשר לנו לקבל את הטיפול שאנחנו רוצים וצריכים, ואם כן זה יעלה לנו סכום משמעותי וכן ידרוש מאיתנו לחכות זמן רב עד שנקבל תור (מה שעלול כמובן לפגוע באיכות הטיפול שלנו), אנחנו יכולים לפנות אל חברת 360 מעלות שיא והיא תדאג לנו. 

בעזרת השירות של החברה, נוכל ליהנות מאפשרות של שירות פרטי במכון MRI, כך שאנחנו לא צריכים לעבור דרך קופת חולים, ואנחנו לא נצטרך לחכות זמן רב עד שנוכל לבצע את הבדיקה. ההבדל בין בדיקה במסגרת מכון MRI פרטי לבין בדיקה באופן רגיל, יכול להתבטא בחסכון שבועות ארוכים של המתנה. 

כלומר, במקום שאנחנו נצטרך לחכות עד שיתפנה תור, נוכל דרך חברת 360 מעלות שיא, נקבל תור לבדיקה תוך 12 עד 72 שעות, כאשר בהתאם גם נקבל את תוצאות הבדיקה, פענוח, ונוכל לפנות אל הרופא שלנו על מנת שיבחן את התוצאות ויספק לנו תוכנית טיפול מתאימה. 

מעבר לכך, בדיקה במסגרת מכון MRI פרטי דרך 360 מעלות שיא תעלה לנו הרבה פחות מאשר בדיקה באופן רגיל. אם במצב רגיל נצטרך לשלם אלפי שקלים, אזי שכאן אנחנו נוכל לשלם עשרות שקלים בודדים. לשם כך, נוכל להפעיל את פוליסת הביטוח שלנו או את אחד מהביטוחים המשלימים שמכסים אפשרות של בדיקה במכון MRI  פרטי. 

מאמר - פענוח MRI פרטי מהיר עם 360 מעלות שיא שירותי רפואה

מתי משתלם לבצע בדיקה במכון פרטי וכיצד נעשה זאת?

בעיקרון, בכל עת שאנחנו צריכים לבצע בדיקה, עדיף לעשות אותה במכון פרטי על מנת שנחסוך לעצמנו זמן המתנה ארוך ומיותר, וכן נשלם סכומים נמוכים לאין שיעור מאשר במצב רגיל.

יחד עם זאת, במקרים בהם הבדיקה היא דחופה, ואנחנו נידרש לעבור תוכנית טיפול מתאימה בהקדם, אז יהיה נכון אם אנחנו נפנה כמה שיותר מהר לMRI פרטי, ולא לבזבז זמן יקר על המתנה. 

על מנת לעשות זאת, עלינו לפנות אל חברת 360 מעלות שיא, שם יקבלו את הפרטים שלנו, יבחנו את האופציות שעומדות לרשותנו, כולל לאיזה מכון אפשר לשלוח אותנו.

הבדיקות נערכות במשך כל שעות היום, כולל בשעות הערב המאוחרות, שעות הלילה והבוקר המוקדמות. לכן, יש אפשרות לקבל שירות תוך זמן קצר ובלי המתנה. 

צוות החברה יעמוד לרשותנו וילווה אותנו אל הבדיקה, יעזור לנו לקבל את כל מה שאנחנו צריכים. כך אנחנו נוכל לעבור את הבדיקה בצורה טובה ומהירה, כך גם נוכל לצאת עם התוצאות ולפנות באופן מיידי לרופא שלנו. 

חשוב להבהיר, חברת 360 מעלות שיא, מספקת שירות אישי, צמוד וקרוב. החברה עוזרת לכל מטופל שפונה אליה, והיא זמינה לרשותו בכל עת, לכל עניין. לכן אם רוצים לקבל תור מהיום להיום במסגרת מכון MRI פרטי, אז אפשר ליצור קשר בטלפון ולקבוע באופן מיידי.

ניתן לקבוע תורים בכל רחבי הארץ, והמכון ידאג לשלוח את המטופל אל המקום הקרוב והנוח ביותר עבורו בשביל לעבור בדיקה. זו כמובן תתבצע על ידי צוות מקצועי ויסודי, בתנאים הטובים ביותר. כך הוא יוכל להמשיך בתהליך הטיפול ללא שום דחיות, עיכובים או הפרעות. 

הזמינו בדיקת MRI פרטי כאן

השאירו פרטים או התקשרו ואחד מנציגינו ידאג לכם לתור MRI פרטי מהיום להיום

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
cropped-logo-MAALOT-SI-360-JUN2020-1024x327

לקביעת תור לבדיקת MRI | אולטרסאונד

התקשרו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים אחרונים

תוכן עניינים

דילוג לתוכן