MRI פרטי מהיום להיום עם 360 מעלות שיא: אם אר איי דחוף בבתי החולים מהשורה הראשונה בארץ

אנו ב-360 מעלות שיא שירותי רפואה, מציעים שירות קביעת תורים לבדיקת MRI פרטי בתוך 12-24 שעות, במינימום מאמץ כולל פענוח מהיר של תוצאות ה-MRI, לקביעת תור אתם מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים למטה ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם >>

כל מה שאתם צריכים לדעת על בדיקת MRI פרטי ולמה משתלם לכם לבצע אותה:

בדיקת MRI, שייכת לקבוצה של בדיקות הדמיה שאינן כוללות אלמנטים פולשניים. יחד איתה בקבוצה, אפשר למצוא בדיקות, כגון, CT, רנטגן ואולטרסאונד. ההבדל בין בדיקת MRI לבדיקות הנ"ל, שהיא איננה כוללת קרינה לא ממיינת ולכן היא פחות מסוכנת משאר בדיקות ההדמיה בקבוצה. 

מה זו בדיקת MRI וכיצד היא מתבצעת? 

בדיקת MRI (הדמיה בעזרת תהודה גנטית), מתבצעת בעזרת שימוש בשדה מגנטי וגלי רדיו. במהלך הבדיקה, המכשיר סורק את האזור הנבדק וכך הוא מסוגל לספק תמונות ברורות ואיכותיות של המקום.

התמונות מתקבלות בזוויות שונות, בין אם זה מעל האזור, מסביב לו וכן בתוכו. המכשיר מאפשר גם לספק תמונות ברזולוציה מאוד מתקדמת עם פירוט נרחב על המקום. 

בדיקת MRI, מתבצעת באמצעות מכשיר סריקה אשר כולל מיטה עליו אמור לשכב הנבדק בזמן הבדיקה. ניתן לסרוק אזורים שונים באמצעות המכשיר, בהתאם לאזור הנסרק נקבע כיצד המטופל ישכב. 

בדיקת MRI, כאמור, להבדיל מבדיקות הדמיה אחרות, איננה כוללת קרינה מיינת, שכן היא עושה שימוש בתהודה מגנטית. לכן הבדיקה איננה נחשבת מסוכנת ואפשר לבצע אותה גם על נשים בהריון וגם על ילדים. 

יחד עם זאת, חשוב לציין, לא ניתן לבצע בדיקת MRI למי שיש ברזלים, קוצב לב, מפרקים מלאכותיים, שתלים, רסיסים, או פריטים אחרים שיכולים להיות מושפעים מהשדה המגנטי בו משתמשים במהלך הבדיקה. 

לקביעת בדיקת MRI פרטי מהיום להיום השאירו פרטים כאן

מה היתרונות של בדיקת MRI

 • הבדיקה מספקת תמונות חדות וברורות של האזור הנסרק, באופן כזה שניתן לספק דיאגנוזה ברמה מאוד גבוהה למטופל. 
 • בדיקת ה-MRI היא פשוטה, נוחה, לא דורשת הכנות מיוחדות מצד המטופלים
 • ניתן לבצע מגוון רחב של בדיקות באזורים שונים בגוף. לא מדובר בבדיקה שמוגבלת רק לאזור מסוים. 
 • ניתן לבצע בדיקת MRI פרטי תוך זמן קצר. אם בוחרים להשתמש בשירות בצורה פרטית, הרי שאפשר לבצע אותה תוך 12 עד 24 שעות. 
 • הבדיקה איננה מסוכנת ויכולה להתאים כמעט לכל אחד. 

מה החסרונות של בדיקת MRI 

 • יש אנשים שצריכים לקבל חומר טשטוש או חומר הרגעה, מאחר ומדובר במשך זמן בדיקה ארוך וזה לא תמיד נוח ונעים להם. 
 • הבדיקה לא מתאימה למי שיש בגופי חומרי מתכת או חומרים אחרים שיכולים להיות מושפעים משדה מגנטי. 
 • העלויות של בדיקת MRI באופן רגיל, אינן זולות. הן יכולות להגיע לסכומי של מאות ואלפי שקלים. אם פונים דרך קופת חולים, הרי שאפשר לחכות לתור זמן רב. בשביל להתגבר על שתי בעיות אלו, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לבדיקת MRI פרטי וליהנות מתור מוקדם במחיר אטרקטיבי! 

מה התהליך שצריך לעבור כדי לקבל בדיקה פרטית?

אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטון ההסבר שעשתה עלינו חברת INFOMED, בנוגע לתהליך (הקצר!) שמטופל עובר עד שהוא מקבל את בדיקת הMRI המהירה:

מתי יש לבצע בדיקת MRI?

רופאים יפנו את המטופלים שלהם לבצע בדיקות MRI, כאשר הם ירצו לקבל מידע מוצק ואמין על מה שמתרחש בגוף המטופל, מבלי לבצע פעולה פולשנית, ותוך ביצוע בדיקה יסודית ואיכותית. 

בדיקת MRI יכולה לספק מידע על פגיעות שונות, שינויים מבניים, בעיות פתולוגיות, חשד לגידולים ועוד. אחד היתרונות הבולטים של בדיקה זו, היכולת שלה לאתר מגוון רחב של בעיות ומצבים שהנבדק עלול להתמודד איתם. 

בדרך כלל נהוג לבצע את הבדיקה, כאשר יש חשד לבעיות במערכות ובאיברים פנימיים, אשר לא ניתן לאתר בצורה אחרת. לפני שהרופא יחליט על תוכנית טיפול מתאימה, הוא יפנה את המטופל לבדיקה ובהתאם לתוצאות, יכריע כיצד יש לטפל במצב. 

רופאים מפענחים צילום רנטגן

באילו מצבים אפשר לבצע בדיקת MRI 

הנה סקירה קצרה של מקרים בהם נכון לערוך בדיקת MRI:

מוח – בכל מצב בו יש חשד לגידולים, מחלות כגון טרשת נפוצה, חבלות, פגיעה בכלי דם, לחץ תוך מוחי ועוד. 

עמוד שדרה – בחשד למקרים של פריצת דיסק, שינוי מבנה, גידולים, פגיעה בכלי דם, פציעות וחבלות. 

MRI לב – במקרים של מחלות לב, חסימות, היצרות והרחבות, ובמקרים של מחלות בכלי דם שעלולות לייצר מחלות לב בסופו של דבר. 

איברים פנימיים – מחלות וחשד לגידולים בכבד, המעי הגס, כליות, המעי הדק, מערכת השתן, לבלב, מפרקים ועוד. 

נשים – רופאים נוהגים לשלוח נשים לבדיקת MRI שד למקרה שיש חשש לסרטן השד. 

נשים בהריון – לא פעם גניקולוגים נוהגים לשלוח נשים בהריון לבדיקה, על מנת לברר את מצב העובר ברחם. זאת במקרה ואין אפשרות לקבל תשובה ברורה וחד משמעית דרך בדיקת אולטרסאונד פרטי. 

ילדים- בניגוד לבדיקות אחרות, הרי שבדיקת MRI יכולה להתאים גם עבור ילדים, אם במקרה יש צורך בכל. בין היתר בגלל העובדה שלא מדובר בבדיקה עם קרינה. חשוב להדגיש, בכל בדיקת MRI שמיועדת לתינוקות או ילדים, הרי שאנחנו מתחייבים לספק צוות מתאים שיכול ללוות את ההורים ולהיות עם הילדים בזמן הבדיקה. 

כמו כן, בדיקות MRI יכולות להתאים לילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים. גם במקרה הזה, יש צורך בצוות מקצועי ואיכותי שילווה את ההורים וכן יעזור בשלב הבדיקה. גם הטכנאים שמבצעים אותה, צריכים לדעת כיצד לעבוד עם ילדים ובני נוער שיש להם צרכים מיוחדים. אנחנו דואגים שהבדיקות ייערכו במכונים שמתאימים לכך. 

למה לעשות בדיקת MRI פרטי ולא דרך הקופה?

כיום, רוב גדול של מטופלים מעדיפים לעשות בדיקה פרטית, לחסוך בירוקרטיה מיותרת ולקבל את התוצאות החשובות בהקדם, להלן הסיבות שכדאי לכם ללכת לבדיקת אם אר איי פרטי:

 • בדיקת MRI יכולה לעלות לכם עשרות אלפי שקלים, אם אין ברשותכם טופס 17 של קופת חולים. לעומת זאת, בבדיקת MRI פרטי תשלמו עליה הרבה פחות. אך מעבר לכך, יש יתרונות נוספים מדוע משתלם לבחור במסלול הפרטי ולא במסלול של קופת חולים.
 • העלות היא הרבה יותר נמוכה ואתם יכולים להיעזר בפוליסת הביטוח הפרטי שעומדת לרשותכם. 
 • קופות חולים רבות מעדיפות, משיקולי עלות, שתבצעו בדיקות אחרות, זולות יותר אך פחות איכותיות. לכן מוטב לבחור במסלול הפרטי וליהנות מבדיקת MRI איכותית ופחות מסוכנת. 
 • דרך המסלול הפרטי, תוכלו לבצע M.R.I פרטי תוך 12 עד 72 שעות. ולא תצטרכו לחכות זמן רב לתור. 
 • במסלול הפרטי, תוכלו לבחור היכן לבצע את הבדיקה, ליהנות משירות 24/7, ליווי, וכל מה שנדרש על מנת לבצע את הבדיקה בצורה נוחה ופשוטה. 
 • ניתן לבצע כל בדיקת MRI, בכל אזור, על פי מה שהרופא שלכם מבקש. הבדיקה כוללת פענוח תוך זמן קצר. 
בדיקת MRI

מה אתם צריכים לדעת על תהליך הבדיקה? 

בדיקת MRI, לא מחייבת הכנה מיוחדת, להבדיל מבדיקות אחרות. עליכם להגיע אל המכון בו אתם אמורים לעבור את הבדיקה, חצי שעה לפני התור. ההכנה היחידה הנדרשת מכם היא, לספק מידע אמין ומדויק על סיכוי להימצאות מתכות בגוף.

כמו כן, אם אתם מתמודדים עם קלסטרופוביה, מוטב שתעדכנו בכך את הצוות, ותחליטו ביחד האם אתם צריכים לקחת כדור הרגעה לפני הבדיקה. 

כשיגיע תורכם, יחליטו האם אתם צריכים להחליף לחלוק או להישאר עם הבגדים שלכם. אתם כן תצטרכו להוריד תכשיטים, שעונים ולהשאיר את מכשיר הסלולר או פריט אחר מחוץ לחדר הבדיקה. 

בשלב זה, אתם תיכנסו לחדר, ישכיבו אותכם על מיטת הבדיקה. במהלכה, היא תחליק בצורה איטית ועדינה אל תוך מכשיר שנראה כמו תעלה/מנהרה, ואז הוא יתחיל לסרוק אתכם באזור הבדיקה. אתם לא אמורים להיות מושפעים מכך וכל מה שיבקשו מכם, זה לא לזוז. ייתכן שהמכשיר ישמיע רעש לא נעים, אז תוכלו לבקש אטמי אוזניים בשביל להימנע ממנו. אם יש בעיה מסוימת, תוכלו לסמן לטכנאי עם היד, לפי הוראות שתקבלו ממנו לפני תחילת הבדיקה ואז הוא יפסיק אותה. 

כמה זמן אורכת בדיקת MRI?

משך זמן הבדיקה הוא 45 דקות עד 60 דקות. כאמור, הבדיקה איננה כוללת חומרי הרדמה, אך כן אפשר להשתמש בחומרי טשטוש והרגעה אם אתם חשים לא נוח. הבדיקה איננה כואבת ואחריה אפשר לחזור לתפקוד מלא. 

למה כדאי לבצע בדיקת MRI פרטי דרכנו?

אנחנו רוצים לספק לכם אפשרות ליהנות מבדיקות MRI פרטי במכונים הכי טובים שנמצאים קרוב לאזור מגוריכם. על כן, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לקבל את כל המידע על הבדיקה וכיצד אתם יכולים לעשות אותה באופן פרטי, בתנאים שמתאימים לכם. 

אנחנו נדאג לספק לכם בדיקה במכון קרוב אל אזור המגורים שלכם, במועד הקרוב ביותר שניתן, תוך 12 עד 72 שעות, ובתנאי עלות משתלמים. כך תוכלו ליהנות מבדיקה איכותית, במכון MRI מקצועי, כמה שיותר מהר. 

מיד אחרי הבדיקה, תקבלו את תוצאותיה ותוכלו לחזור אל הרופא שלכם, בשביל שהוא יוכל לבחון את התוצאות ולקבוע עבורכם המשך טיפול. 

אנחנו בחברת 360 מעלות שיא, מספקים לכם את כל הכלים והאמצעים שאתם זקוקים להם, בשביל לקבל את השירות הטוב והמהיר ביותר לבדיקת MRI דחופה. 

אצלנו תוכלו תיהנו מליווי מקצועי ואיכותי בכל מכון אליו תפנו דרכנו, בכל זמן, מתחילת הטיפול ועד סופו. 

שאלות נפוצות

ע"פ רוב, ניתן יהיה לקבוע בדיקה תוך 12-24 שעות מרגע הזמנת השירות איתנו.

בדיקות הMRI מתבצעות אך ורק בבתי החולים מהשורה הראשונה בישראל.

בהתאם למקום המגורים שלכם אנו נעזור לכם לקבוע בדיקה בבית החולים הכי קרוב אליכם.

השירות כולל ליווי מלא מתחילת התהליך ועד סיום הבדיקה.

לרוב אכן ישנם החזרים של עלות הבדיקה למבוטחי חברות הביטוח הפרטיות, בהתם לתנאי הפוליסה שלכם.

אכן כן! אנחנו עוזרים לקבלת פענוח MRI פרטי מהיר שיגיע אליכם בד"כ תוך 3 ימים מרגע הבדיקה.

מעוניינם לקבוע בדיקת MRI פרטי תוך 12-24 שעות?

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

to top
דילוג לתוכן