השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

CT פרטי מהיום - להיום.
קביעת בדיקת סיטי בתוך 24 שעות בלבד!

על בדיקת CT פרטי

מכשיר ה- C.T, הוא מכשיר הדמיה שמשלב קרני רנטגן עם טכנולוגיה ממוחשבת שמייצרת תמונות של אברי הגוף הפנימיים. קרני הרנטגן נשלחות אל רקמות הגוף ומוחזרות, כשחיישנים מעבדים את החזרת הקרינה לכדי תמונה שמאפשרת לראות בפירוט את האברים הפנימיים, הרקמות, כלי הדם והעצמות. לעיתים נעשה שימוש בחומר ניגוד כדי לקבל תמונה מדויקת של האיבר המצולם.
מטופלים הסובלים מאסתמה או מרגישות ליוד יקבלו תרופות נוגדות אלרגיה לפני הבדיקה, למנוע תגובה אלרגית לחומר הניגוד.

ההכנה לבדיקת סיטי פרטי

הנבדק יקבל הנחיות מיוחדות טרום הבדיקה. ייתכן והמטופל יתבקש להיות בצום לפני הבדיקה, במיוחד אם יש כוונה להשתמש בחומר ניגוד. כמו כן, הכניסה לחדר הבדיקה היא ללא תכשיטים. הנבדק מתבקש לעיתים ללבוש חלוק או בגד מיוחד.

מהלך הבדיקה

הבדיקה אינה פולשנית ואינה כואבת. השהייה במכונה הוא בין 5 ל-10 דקות ומהלך הבדיקה כולה נע בין 30 דקות ל-3 שעות, בהתאם לסוג הבדיקה. 

המטופל יתבקש לשכב על מיטת הבדיקה ולהישאר ללא תזוזה. לעיתים מקבעים את האיבר הנבדק באמצעות אביזרים ככריות ורצועות. במהלך הבדיקה המיטה נכנסת לתוך מכשיר טבעתי שמצלם את הנבדק מכמה זוויות. מכשירים חדישים משמיעים לרוב רעשים קלים בלבד.

חשיפה לקרינה

במהלך בדיקת C.T. קיימת חשיפה לקרינה שגדולה מהקרינה בעת צילום רנטגן. ישנה השערה שהחשיפה לקרינה עלולה להגדיל במעט את הסיכון לחלות בעתיד בסרטן. הנזק שעלול להיווצר הוא מצטבר, ולכן משמעותי יותר כשהמטופל נבדק מגיל צעיר וכמה פעמים במכשיר ה-C.T. עם זאת, רופאים ומדענים מאמינים כי התועלת בבדיקה, כאשר קיים בה צורך אמיתי, עולה על הסיכון שבה.
ניתן לבצע דרכינו, חלק מהבדיקות, במכשיר C.T. עם קרינה נמוכה

כל בדיקת CT פרטי ב- 360 מעלות שיא כוללת:

  • קביעת תור לבדיקת CT פרטי תוך 12-24 שעות מרגע הזמנת הבדיקה
  • ליווי אישי ומענה אנושי 24/7
  • בדיקת הסי טי תיערך באחד מבתי החולים או המכונים מהשורה הראשונה בארץ ועם מכשור חדיש
  • ניתן לבצע חלק מבדיקות הCT במכשיר מתקדם בקרינה נמוכה
  • קבלת דיסק הבדיקה במקום, עם תום הבדיקה
  • הבדיקות נערכות בכל רחבי הארץ.
דילוג לתוכן