השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

עלות מכשיר MRI

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
MRI | אולטרסאונד | CT ֻ| רופאים מומחים

התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי עד 24 שעות, מהיום להיום!

או שילחו לנו הודעה:

עלות מכשיר MRI

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי לביצוע, עד 24 שעות, מהיום להיום!

שירות קביעת בדיקות רפואיות
מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי
לביצוע עד 24 שעות, מהיום להיום!

עלות מכשיר MRI – מה ההבדלים בין סוגי המכשור 2024

אחת הבדיקות החשובות והאיכותיות ביותר שרופאים מסתמכים עליה, היא בדיקת MRI. מדובר על בדיקה ייחודית שמאפשרת לצלם איברים וחלקים פנימיים בגוף, ללא פעולה פולשנית, ללא חשיפה לקרינה, וכל זה באיכות מאוד גבוהה, שמאפשרת לרופא להשתמש בתוצאות הבדיקה בשביל לתכנן תוכנית טיפול מתאימה למטופל. 

עלות מכשיר MRI - 360 מעלות שיא

הבעיה היא שמכשירי MRI נחשבים מאוד יקרים. על פי ההערכות כשבוחנים כמה עולה מכשיר MRI, מגלים שהמחיר של מכשיר MRI נע בין 2 ל-3 מיליון דולר ולעיתים אפילו יותר. 

באופן טבעי אם רוצים לרכוש מכשיר משוכלל, אז צריך לשלם יותר וייתכן מאוד שעם הזמן, הוא כבר לא יהיה רלוונטי ויהיה צורך להחליף אותו במכשיר אחר. 

כשאנחנו מסתכלים כמה עולה מכשיר MRI, אפשר להבין מדוע בישראל יש מעט מאוד מכשירים ביחס לאוכלוסייה ולצרכים שלה (על פי הערכות מדובר על פחות מחמישים מכשירים בכל רחבי הארץ). המחיר הגבוה של המכשירים מקשה על קופות חולים, בתי חולים ומרכזים רפואיים לקנות אותו, מה שמוביל לכך שיש מחסור בתורים וכן למחירים מאוד גבוהים של בדיקות. 

בדיקת מחיר MRI יכול להגיע לאלפי שקלים למטופל, אם הוא לא מבוטח ולא מקבל סבסוד דרך קופת חולים עבור הבדיקה. מאחר ולא בכל פעם קופת החולים מוכנה לסבסד את הבדיקה, הרי שמטופלים צריכים לבחון אופציות חלופיות. 

לפני שנציג אופציה חלופית על מנת לשלם שלא נדרש לשלם מחיר MRI גבוה עבור בדיקה, חשוב להבין את ההקשר שבין השאלה כמה עולה מכשיר MRI לעלויות הבדיקה.

הרי אם המחיר היה נמוך, המדינה היתה יכולה להשקיע ולקנות יותר מכשירים, מה שהיה מוביל גם להכשרה משמעותית יותר של אנשי צוות, אנשי מקצוע, ואז היו נפתחים הרבה יותר תורים עבור מטופלים שזקוקים לבדיקה. 

ברגע שהמחירים של המכשיר גבוהים, אז אין אפשרות לקנות כמות גדולה, יש מעט מכשירים, ואז המחירים הרגילים הם גבוהים והתורים אינם תכופים. 

עלות מכשיר MRI - 360 חברת מעלות שיא

כיצד מתגברים על בעיית מחיר מכשיר ה-MRI?

הדרך הטובה ביותר להתגבר על בעיה זו, מבחינת הפרט הבודד, כלומר מבחינת המטופל, היא לפנות לגורם פרטי, דרך חברת ביטוח או ביטוחים משלימים, ולהזמין תור ל MRI פרטי. החברה שדרכה מזמינים את התור, תדע לאתר מקום פנוי תוך 12-72 שעות, וזאת במחיר נמוך באופן משמעותי לעומת המחיר שמשלמים בצורה רגילה. 

שירות זה הוא חיוני מאוד עבור מטופלים שחייבים לבצע את הבדיקה בהקדם, על מנת שיוכלו לקבל תוכנית טיפול מהרופא שלם במידת הצורך. חשוב להבהיר, השירות הזה פתוח לכל אחד, בלי קשר לשאלה באיזו קופה הוא חבר, בזכות ביטוחים פרטיים וביטוחים משלימים. 

לפני סיום נדגיש, מחיר MRI באופן רגיל הוא מאוד גבוה, לכן שירות פרטי במקרה זה יכול מאוד לעזור, להקל גם מבחינה כלכלית וכן להביא לכך שיהיה ניתן ליהנות מתור לבדיקה תוך זמן קצר מאוד. 

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
cropped-logo-MAALOT-SI-360-JUN2020-1024x327

לקביעת תור לבדיקת MRI | אולטרסאונד

התקשרו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים אחרונים

תוכן עניינים

דילוג לתוכן