השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

אולטרסאונד פרטי ברעננה 

הרבה פעמים שמטופלים נדרשים לבדיקה או טיפול רפואי, הם פונים לשירות של קופת חולים, בין אם זה מתוך הרגל ובין אם זה מתוך חוסר ידיעה שקיימת בפניהם אופציה נוספת. התורים לאותם בדיקות וטיפולים ניתנים שבועות וחודשים אחרי המועד בו הם מזמינים אותם. זה כמובן עלול להיות מאוד בעייתי במקרים מסוימים. 

למשל, כשיש צורך לבצע בדיקת אולטרסאונד בשביל לאבחן בעיות באיברים פנימיים, אזי מוטב לבצע אותה כמה שיותר מהר ולא להמתין עד שיימצא תור. לכן מומלץ לפנות אל שירות אולטרסאונד פרטי כפי שאנחנו בחברת 360 מעלות שיא מציעים. באפשרותנו להציע ללקוחות שלנו תור לבדיקת אולטרסאונד פרטי ברעננה ובמקומות אחרים בארץ תוך זמן קצר, מבלי שהם יצטרכו לחכות עד שיתפנה מועד. 

מיד אחרי שמסתיימת הבדיקה, המטופלים מקבלים את התוצאות והם יכולים לפנות אל הרופא שלהם להמשך הטיפול. כך התהליך מתבצע כמה שיותר מהר, בצורה מדויקת ונכונה. בצורה כזו הם יכולים להתמודד עם הבעיה בצורה נכונה, מצבם הרפואי ואיכות חייהם לא יפגעו. 

כמה עולה אולטרסאונד פרטי ברעננה?

בדיקת אולטרסאונד פרטי יכולה לעלות מאות ואלפי שקלים. אך באמצעות פוליסת ביטוח בריאות פרטי וכן באמצעות ביטוחים משלימים, העלות יורדת באופן דרסטי ומרבית הסכום משולם על ידי הפוליסה ולא על ידי המבוטחים. 

לכן גם מבחינת עלויות, זה הרבה יותר משתלם לגשת אל בדיקה באופן פרטי ולא בדרכים אחרות, אז נטל העלות הכספית נופל על המטופלים עצמם. 

למה לעשות אולטרסאונד פרטי ברעננה איתנו?

כאמור, אנחנו בחברת 360 מעלות שיא, מספקים ללקוחות שלנו אפשרות ליהנות משירות מקצועי, איכותי ומהיר. אנחנו מספקים תור תוך 10 עד 72 שעות באחד מהמרכזים הרפואיים בעיר. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, בליווי אישי של צוות מנוסה העומד לרשות הלקוחות מהרגע שהם יוצרים איתנו קשר ועד לשלב בו הם יוצאים מהפגישה. 

בסיום הבדיקה, המטופלים יקבלו את התוצאות לידיהם ויוכלו לפנות עם החומר אל הרופא המטפל להמשך הטיפול. אתם מוזמנים לפנות אלינו, להתייעץ ולשאול שאלות, ונשמח לקבוע לכם תור לבדיקה פרטית בהקדם. 

מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן