השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

אולטרסאונד פרטי בירושלים

קבעו לכם תור לאולטרסאונד בעוד כמה חודשים ופשוט לא יכולים לחכות? חדש – קביעת תורים לאולטרסאונד פרטי בירושלים והסביבה עם 360 מעלות שיא.

להזמנת תור חייגו

בדיקת אולטרסאונד נחשבת בעיניי רבים לאחת הבדיקות החשובות והאיכותיות ביותר שעולם הרפואה יכול להציע לנו. מדובר על בדיקה המאפשרת לבחון איברים פנימיים מבלי שאנחנו נדרשים לפעולה פולשנית וכן זו בדיקה שאיננה חושפת אותנו לקרינה ולכן ניתן לבצע אותה מגיל ינקות עד לגיל זיקנה, כולל בקרב נשים בהריון. 

קביעת אולטרסאונד פרטי בירושלים

בדיקת אולטראסאונד מתבצעת על אזורים שונים בגוף ומטרתה לאבחן ולחשוף מומים, מחלות, דלקות, גידולים ובעיות בריאותיות אחרות. הבדיקה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע ולאחר מכן המטופל מקבל את התוצאות ומציג אותן בפני הרופא שלו. 

מאחר ומדובר בבדיקה מאוד חשובה ואיכותית, אזי הדבר הנכון עבור תושבי ירושלים לעשות, הוא לא להמתין ולפנות אל שירות אולטרסאונד פרטי בעיר, להזמין תור ולבצע את הבדיקה כמה שיותר מהר. בעזרת שירות אולטרסאונד פרטי בירושלים אפשר לקבל ליהנות מתור תוך שעות ספורות ואז ניתן להתקדם אל המשך הטיפול אצל הרופא המטפל. 

כמה עולה אולטרסאונד פרטי בירושלים?

שירות אולטרסאונד פרטי בירושלים עולה בין 1300-2500 שקל. אך מי שיש לו פוליסת ביטוח בריאות ומי שיש לו ביטוחים משלימים, יכול ליהנות מעלויות הרבה יותר נמוכות, מאחר וחלק מהותי מעלות הבדיקה תשולם בעזרת פוליסות אלו. 

כל מי שמעוניין בבדיקת אולטרסאונד פרטי בירושלים, מוזמן לפנות עוד היום לקבל את כל הפרטים ולגלות כמה זול ולמה זה משתלם. 

למה לעשות אולטרסאונד פרטי בירושלים איתנו?

ההסבר לכך מאוד פשוט, אנחנו בחברת 360 מעלות שיא מספקים לכם אפשרות ליהנות מבדיקת אולטרסאונד פרטית בירושלים מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב לתור.

10 עד 72 שעות מהרגע שאתם פונים אלינו, תוכלו לקבל תור באחד מהמרכזים הרפואיים בעיר, עם ליווי אישי של הצוות שלנו. אנחנו נדאג שהבדיקה תבוצע בהתאם ובסופה תוכלו לקבל את תוצאותיה בשביל שתוכלו לפנות לרופא שלכם להמשך הטיפול. 

מאחר ומדובר בבדיקה חשובה, אסור להתמהמה. יש לפנות כמה שיותר מהר לרופא ולקבל את כל מה שצריך. אם תפנו אלינו ותבצעו את הבדיקה דרכנו, התהליך יתבצע מהר מאוד, בצורה מקצועית ומדויקת וכך המשך הטיפול יתבצע על פי הצורך בהתאם למצבכם הבריאותי. 

להזמנת בדיקה פרטית בתוך 12-24 שעות התקשרו או השאירו פרטים למטה

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן אפשר להשיג בדיקה?

ניתן לקבוע בדיקה תוך 12-24 שעות בלבד

כמה עולה בדיקה

עלות בדיקה עולה בממוצע 2,000 ש"ח

יש החזרים על הבדיקה?

כן, יש החזרים לבעלי פוליסות, בהתאם לתנאי הפוליסה

מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן