השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

רדיולוג פרטי מחיר: כמה עולה בדיקה עם רדיולוג?

הרבה פעמים אנשים מעדיפים שלא לפנות לשירותי רפואה פרטיים, מאחר והם חוששים מהעלויות של השירות. הם מעדיפים להשתמש בשירותים של קופת חולים, מתוך מחשבה שהשירות הרבה יותר זול, לפיכך הוא יותר משתלם מבחינה כלכלית, גם אם זה אומר שבהיבטים אחרים הם עלולים להיפגע. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך מתייחסות לשירותיו של רדיולוג. כידוע, כשאנחנו מופנים על ידי רופא לבצע בדיקות דימות מסוגים שונים, אז מי שאמור לטפל בתוצאות הבדיקות, לפענח אותן ולספק לרופא שלנו את החומר בעזרתו הוא יוכל לקבוע את תוכנית הטיפול שלנו, הוא רופא רדיולוג שזו ההתמחות שלו.

כאמור, מאחר וקיים חשש בקרב לא מעט מטופלים ששירותי רדיולוג פרטי עלותם גבוהה יותר מאשר שירותי רדיולוג רגיל, אזי שהם מעדיפים לא לפנות אליו ולקבוע תור דרך הקופה. 

מדוע מוטב לפנות אל רדיולוג פרטי

לפני שאנחנו נגיע לשאלה שמעסיקה מטופלים רבים, שאלת העלויות, אנחנו נסביר תחילה מדוע משתלם לפנות אל רדיולוג פרטי ולא לרדיולוג רגיל. 

כשלקוחות פונים אל חברת 360 מעלות שיא, הם נהנים מאפשרות לקבל תור אצל רדיולוג פרטי תוך 10 עד 72 שעות, ולעיתים רבות בהתראה של יום. כלומר, הם לא צריכים לחכות שבועות וחודשים עד שיתפנה תור, כפי שנהוג למשל בקופת חולים.

יש לכך משמעות, מאחר וככל שהתור מוקדם יותר, אז אפשר לבצע את הבדיקה, לחזור אל הרופא המטפל ולקבל ממנו תוכנית טיפול מתאימה. אם התור מתבצע רק בעוד מספר שבועות, יתכן ותהיה לכך השפעה משמעותית, בין אם זה על אופי הטיפול ובין אם זה על היבטים אחרים שקשורים למצבם הרפואי של המטופלים. 

מה לגבי העלות הכלכלית?

על פניו, גובה רדיולוג פרטי מחיר גבוה יותר מאשר רדיולוג רגיל. יחד עם זאת, ניתן להשתמש בפוליסת ביטוח בריאות פרטי או בביטוחים משלימים, ואז העלות קטנה בעשרות אחוזים.

למעשה מסכום של אלפי שקלים, עלות הבדיקה יכולה להגיע לסכום של מאות שקלים ואפילו פחות מזה.

לכן גם בהיבט של עלויות, באופן עקרוני הרבה יותר משתלם לפנות אל רדיולוג פרטי מאשר אל רדיולוג רגיל. מה עוד שרדיולוג פרטי מספק שירות הרבה יותר ספציפי, הרבה יותר מלא, יש לו אפשרות להשתמש באמצעים ומכשירים מתקדמים יותר, ולכן משתלם יותר לפנות אליו. 

איך עושים את זה בצורה נכונה

בשביל לקבל שירות מרדיולוג פרטי, כל מה שנדרש לעשות זה לפנות אל חברת 360 מעלות שיא, להזמין תור וצוות החברה ידאג לספק מקום אצל רדיולוג פרטי, כאמור, תוך 10 עד 72 שעות במרכז רפואי קרוב למקום מגוריו של המטופל. 

החברה גם תדאג לספק שירות אישי, קרוב, צמוד לאורך כל התהליך, זאת על מנת שהמטופל לא יצטרך להיות לבד, מהרגע שהוא יוצר קשר עם צוות החברה ועד הרגע שהוא מסיים את תהליך הבדיקה. 

מעוניינים בבדיקה עם רדיולוג פרטי?

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם עם תור בתוך 24 שעות בלבד

דילוג לתוכן