השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

פענוח MRI פרטי

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
MRI | אולטרסאונד | CT ֻ| רופאים מומחים

התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי עד 24 שעות, מהיום להיום!

או שילחו לנו הודעה:

פענוח MRI פרטי

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי לביצוע, עד 24 שעות, מהיום להיום!

שירות קביעת בדיקות רפואיות
מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי
לביצוע עד 24 שעות, מהיום להיום!

פענוח MRI פרטי מהיר עם 360 מעלות שיא שירותי רפואה

כשאנחנו נדרשים לבצע בדיקה מסוימת, באופן טבעי, המשמעות האמיתית של הבדיקה היא לא רק עצם הביצוע שלה, אלא הפענוח של התוצאות. אנחנו צריכים שהוא יתבצע בצורה אמינה ואיכותית, אנחנו מעוניינים שהפענוח יתבצע כמה שיותר מהר, על מנת שנוכל לקבל מהרופא שלנו תוכנית להמשך הטיפול בהקדם, כך נוכל להתגבר על הבעיה איתה אנחנו מתמודדים. 

דוגמא טובה לכך אפשר לראות כשאנחנו נדרשים לעבור בדיקת MRI. מדובר, כידוע, באחת הבדיקות החשובות והאיכותיות ביותר שיש. 

זו בדיקה המאפשרת לראות מה מתרחש באיברים הפנימיים שלנו, מבלי שיהיה צורך לבצע פעולה פולשנית או לחשוף אותנו לקרינה. מכשיר MRI סורק את האזור אותו מבקשים לבדוק, מציגים פריסות של תמונות ברזולוציה מאוד גבוהה, וכך ניתן לראות אם יש לנו משהו ומה זה בדיוק. 

פענוח MRI פרטי - 360 מעלות שיא

מתי עושים בדיקת MRI?

מטופלים נשלחים לבצע בדיקות MRI במקרים רבים, בהם יש חשד לגידולים, מומים, מחלות, פגיעות פנימיות ועוד. 

הבדיקה נעשית הן על ילדים ומבוגרים, הן על נשים בהריון וכן ישנן בדיקות MRI המאפשרות אפילו לדעת את מצבו של העובר. 

בעיקרון, רופא ישלח מטופל או מטופלת שלו לבצע בדיקת MRI, אם וכאשר הוא ירצה לראות מה מתרחש בתוך הגוף ואין לו שום דרך אחרת לעשות זאת. הבדיקה תספק לנו תמונת מצב מלאה ואיכותית, בשביל שהוא יוכל להחליט כיצד להמשיך את הטיפול. 

מאחר ומדובר על בדיקה שאיננה פולשנית ואיננה יוצרת קרינה, הרי שהיא גם לא מסכנת את המטופל או המטופלת, לכן יהיה הרבה יותר קל לשלוח אותם אליה מאשר לבדיקות אחרות. 

כיצד ניתן לבצע בדיקות MRI כמה שיותר מהר ואיך זה משפיע על הפענוח?

בעיקרון, ישנם שני מסלולים עיקריים לביצוע בדיקות MRI. מסלול אחד מתייחס לבדיקות הנעשות באופן רגיל, דרך הקופה. זה אומר שיש לחכות זמן רב עד שמקבלים תור לבדיקה, מה שכמובן יכול להשפיע על קצב התקדמות הטיפול והיכולת לקבל תוכנית אופטימאלית להמשך. 

מסלול שני הוא פרטי. הכוונה למסלול של בדיקות MRI דרך חברה פרטית, דוגמא 360 מעלות שיא, אשר עובדת עם חברות ביטוח וביטוחים משלימים שונים. הרעיון של מסלול זה.

כל אחד שמחזיק ברשותו פוליסת ביטוח מתאימה, יכול לפנות אל החברה והיא תדאג לספק לו תור לבדיקת MRI תוך 10 עד 72 שעות, במחיר משתלם. כך הוא יוכל לבצע את הבדיקה כמה שיותר מהר ובהתאם גם ליהנות מפענוח הבדיקה בהקדם. 

פענוח בדיקת MRI פרטי נעשה על ידי הצוות במקום, תוך חצי שעה בערך, כאשר בסיום הבדיקה מקבלים גם מסמך כתוב וגם דיסק עם כל הנתונים של הבדיקה. את שני הפריטים הנ"ל אפשר להעביר לרופא, הוא יבחן אותם ובהתאם יחליט איזו תוכנית טיפול ניתן להציע להמשך. 

פענוח MRI פרטי - חברת 360 מעלות שיא

מה החשיבות של פענוח MRI פרטי דחוף?

פענוח MRI  פרטי הוא הרבה יותר משתלם מאשר באופן רגיל, ולו בגלל העובדה שהתהליך נעשה באופן מהיר יותר, על ידי איש מקצוע בכיר המתמחה בכך, כאשר מחיר פענוח הMRI, כמו עלויות הבדיקה, משולמות דרך פוליסת ביטוח בריאות פרטי או ביטוחים משלימים. כלומר, לא צריך לשלם את המחיר המלא. 

מעבר לעובדה שמדובר על פענוח באמצעות איש מקצוע בכיר, הרי שהתהליך גם מתבצע הרבה יותר מהר ועל כן ניתן לייצר תוכנית טיפול מתאימה בהקדם. כלומר, לא צריך לחכות זמן רב עד שהרופא יקבל את הפענוח והוא יוכל להחליט על תוכנית טיפול עתידי. במקרי חירום, מקרים דחופים, זה לא עניין של מה בכך, אלא עניין מהותי שיכול להשפיע הן בריאות ואיכות החיים של המטופלים, ואולי אפילו במקרים של חיים ומוות.

על מנת ליהנות מפענוח MRI פרטי, יש לפנות כאמור לחברות כמו 360 מעלות שיא, והם ידאגו להפנות אותנו אל המסלול הנכון, לקבל שירות מרופאים בכירים שעובדים עימהם ועם הפוליסה שאנחנו מחזיקים ברשותנו, וכך נוכל לקבל מהם תור בהקדם וכאמור, גם נוכל ליהנות מפענוח של תוצאות הבדיקה. 

במהלך הפענוח, הם יציגו לנו את התוצאות במלואן, יסבירו לנו במה מדובר, ואם יהיה צורך ישלחו אותנו לבצע בדיקות נוספות על מנת לקבל תמונה ברורה יותר. בכל מקרה, אחרי שנקבל מהם את תוצאות הפענוח, נדע בדיוק איפה אנחנו עומדים ולאן מתקדמים מכאן. 

רוציפ לקבל פענוח MRI פרטי מהיר ומסובסד?

השאירו פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם לפענוח MRI מהיר

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
cropped-logo-MAALOT-SI-360-JUN2020-1024x327

לקביעת תור לבדיקת MRI | אולטרסאונד

התקשרו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים אחרונים

תוכן עניינים

דילוג לתוכן