השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

היכן אפשר לעשות MRI פרטי? מה התהליך שעושה את כל ההבדל!

התייעצות עם רופא מומחה

אנשים רבים, גברים ונשים, נדרשים לבצע בדיקות MRI לצרכים רפואיים שונים.

[רופאים אשר מטפלים בהם במקרים מסוימים, מפנים אותם לבצע בדיקת MRI, על מנת שיוכלו לאתר בעיות שונות בצורה ממוקדת ונכונה. בעזרת הבדיקה הם יוכלו לייצר עבורם תוכנית טיפול מתאימה.

ישנם מקרים בהם נדרש לבצע בדיקת MRI דחוף תוך זמן קצר, זאת כאשר מדובר על מקרים רפואיים דחופים. ככל שמבצעים את הבדיקה מהר יותר, אז אפשר להתמודד בצורה הרבה יותר מקצועית וטובה עם הבעיה שיש למטופלים.

לשם כך, מוטב לפנות אל מכונים ומעבדות שמבצעים בדיקת MRI פרטי. במקום לפנות לקופת חולים, לשלם סכומים גבוהים ולחכות עד אשר יהיה תור, ניתן לפנות אל גורם פרטי שיספק תור בהקדם ובמחיר משתלם.

היכן אתם יכולים לעשות בדיקת MRI דחופה?

כאמור, על מנת לבצע בדיקת MRI פרטי בהקדם, מומלץ שתפנו אל גורם פרטי שמתמחה בכך. חברת 360 מעלות שיא, מספקת לכם אפשרות ליהנות מבדיקת MRI בין 12 ל-72 שעות. כך לא תצטרכו לחכות זמן רב עד שתוכלו לבצע את הבדיקה ולחזור אל הרופא עם התוצאות.

צוות של החברה ילווה אתכם לאורך הבדיקה, ידאג להכין אתכם לקראתה ויסביר לכם היטב במה היא כרוכה. הבדיקה עצמה תיערך בבית חולים או באחד המכונים המתקדמים בישראל. בסיום הבדיקה, תקבלו את דיסק עם התוצאות, אותו תוכלו להעביר לרופא שלכם לצורך אבחון.

כמה עולה בדיקת MRI באופן פרטי?

בדיקת MRI באופן רגיל עולה אלפי שקלים. כשאתם מבצעים אותה באופן פרטי, יש לכם אפשרות לממש את פוליסת הביטוח הפרטית שלכם, ואז תוכלו לשלם השתתפות עצמית של כמה עשרות שקלים בלבד.

כפי שאפשר להבין, אתם חוסכים אלפי שקלים בכך שאתם בוחרים לבצע את הבדיקה באופן פרטי ויתרה מזו, אתם חוסכים לעצמכם זמן יקר וטרחה רבה.

מאחר וכל התהליך הוא הרבה יותר מהיר ונעשה בטווח זמן קצר, אז אתם יכולים להתקדם הלאה, על פי הצורך.

במקום לחכות שבועות ארוכים לביצוע הבדיקה ולתור של הרופא לאחר מכן, תוכלו תוך זמן קצר מאוד, לעבור מביצוע הבדיקה לאבחון וודאי של הרופא. לאחר מכן תוכלו להתחיל בתוכנית הטיפול בהתאם לתוצאות.

מחפשים לבצע בדיקת MRI פרטי?

השאירו פרטים כאן ואחד מנציגנו יקבע לכם בדיקת MRI פרטית בתוך 12-72 שעות

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן