השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

אולטרסאונד בטן פרטי עם 360 מעלות – בדיקה בתוך פחות מ-24 שעות

אחת הבדיקות החשובות והאיכותיות ביותר שאנחנו יכולים לבצע בשביל לאתר בעיות במערכות הפנימיות, היא בדיקת אולטרסאונד.

מדובר על בדיקה המתאימה לגברים ולנשים, ילדים ומבוגרים, בעזרתה אפשר לראות מה מתרחש בחלקים פנימיים של הגוף מבלי שיש צורך לבצע פעולה פולשנית וכן מבלי שאנחנו נחשפים לסכנת קרינה. 

בדיקות אולטרסאונד מתבצעות על חלקים שונים של הגוף, על פי הצורך ועל פי החשש לכאב, מחלה, חבלה או כל דבר אחר באזור מסוים בגוף. אחת הבדיקות הנפוצות ביותר היא אולטרסאונד בטן. 

בדיקה זו מתבצעת, כאמור, הן בקרב גברים ונשים, ילדים ומבוגרים בכל הגילאים, והיא יכולה להתבצע הן באופן פרטי והן בדרכים אחרות. 

בדיקת אולטרסאונד בטן מתבצעת כאשר קיים חשש לנזק, בין אם זו חבלה, פציעה, דלקת או כל דבר אחר, באיברים הפנימיים של הבטן קרי כליות, כיס מרה, כבד, טחול, לבלב ואזורים אחרים. 

המטרה היא לראות דרך המסך בעזרת מתמר שמעבירים על גבי הבטן, מה מתרחש בפנים. למעשה המכשיר מבצע הדמייה של האיברים ואז אפשר לראות האם יש נזק מסוים שמחייב טיפול וכיצד יש לבצע אותו. 

ישנם מקרים מסוימים בהם צריך לבצע את הבדיקה כמה שיותר מהר, על מנת שיהיה ניתן לספק טיפול כמה שיותר מוקדם ולא להחמיר את המצב. 

מתי צריך לעשות אולטראסאונד בטן פרטי ומתי אפשר להשתמש בקופה

בפני כל מטופל או מטופלת שצריך לעבור בדיקת אולטרסאונד בטן עומדות 2 אופציות:

בדיקת אולטרסאונד בטן בצורה פרטית

אופציה אחת למי שלא יכול לחכות (ומובן במצב של היום, שבהם התורים יכולים להתפרס למשך חודשים) היא לקבוע בדיקת אולטרסאונד פרטי. לשם כך ניתן להשתמש בפוליסת ביטוח בריאות פרטי שנמצאת ברשותו וכן באמצעים אחרים, תלוי בתנאים של המקום אליו הוא פונה. במקרה כזה, הוא יוכל לקבוע בדיקת אולטרסאונד בטן פרטי בהקדם, לקבל את התוצאות ולחזור אל הרופא להמשך טיפול. 

בדיקת אולטרסאונד בטן דרך הקופה

האופציה השנייה היא לפנות אל קופת החולים ולבקש מהקופה שתקבע לו תור לאולטרסאונד בטן כמה שיותר מהר. במקרה כזה הוא ישתמש בסוג הביטוח שהוא רכש מהקופה ועל פיו ייקבע האם הקופה תממן עבורו את עלויות הבדיקה וכן מתי היא תתבצע. 

מאחר והרבה פעמים מדובר על בדיקה שיש לבצע בהקדם האפשרי, מוטב לפנות אל שירות פרטי, כמו זה של 360 מעלות שיא. אז מקבלים תור בהקדם ולא צריך לחכות זמן רב. 

עבור התור והבדיקה לא צריך לשלם מחיר מלא מאחר והפוליסה תכסה את העלויות הרלוונטיות. מה שחשוב כאן, זה עצם העובדה שהתור לבדיקת אולטרסאונד בטן פרטי ניתן תוך זמן קצר מאוד ואין צורך לחכות הרבה עד שהוא יתבצע. 

לעומת זאת, במקרים בהם מדובר על ביקורת או על בדיקה שאיננה חירום אזי שאפשר לפנות לקופה ואז יש לקחת בחשבון, התור יתבצע רק בעוד מספר שבועות, מאחר יש כמות מוגבלת של תורים ויש מקרים דחופים יותר. 

כמה עולה אולטראסאונד בטן פרטי?

כאמור, יש שני הבדלים משמעותיים בין אולטראסאונד פרטי לאולטרסאונד דרך הקופה. הבדל אחד הוא בתורים, כפי שנוכל לראות בהמשך, וההבדל השני בא לידי ביטוי בעלויות הבדיקה. 

בממוצע, המחיר של בדיקת אולטרסאונד בטן פרטי עולה בין 1300 ל-2500 שקל. 

העניין הוא, אם מחליטים לעבור את הבדיקה באופן פרטי, אזי שחברת הביטוח תשלם חלק משמעותי מההוצאה, קרוב ל80% מעלות הבדיקה, מה שמשאיר חלק מאוד נמוך לתשלום בידיי המטופל. לעומת זאת בשירות אחר, הוא יידרש לשלם מחיר גבוה יותר. 

צריך לקחת בחשבון, מדובר על שירות שניתן באופן אישי, הוא מתבצע באופן מהיר יותר, ומבטיח טיפול רפואי בהקדם, בלי הרבה זמן המתנה. 

חשוב להדגיש, הבדיקה מתבצעת בבתי חולים או מרכזים רפואיים, אליהם נשלח המטופל, קרוב למקום מגוריו. הבדיקה כמובן מתבצעת על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. 

תוך כמה זמן אפשר לקבוע בדיקה?

מי שפונה אל חברת 360 מעלות שיא, יכול ליהנות מאפשרות לקבל בדיקה אולטרסאונד בטן פרטי תוך 10 עד 24 שעות מרגע הפנייה. בחברה יבצעו עבורו את כל מה שנדרש בשביל שהוא יוכל לקבל את הבדיקה בהקדם האפשרי.

זמן קצר אחרי הבדיקה הוא יקבל את התוצאות, אותן הוא יוכל לקחת אל הרופא שלו להמשך הטיפול. 

כפי שציינו, במקרה שפונים אל קופת חולים לצורך ביצוע הבדיקה, הרי שייתכן מאוד שהתור יקבע רק כעבור ימים ושבועות, דבר שיכול לפגוע באופן מהותי באיכות הטיפול שלו. 

רוצים לקבוע בדיקת אולטרסאונד בטן פרטי מהיום להיום?

השאירו פרטים למטה או התקשרו ונציגנו יחזור אליכם בהקדם עם תור בתוך פחות מיממה

מתקשים להגיע למרפאה? יש פתרון!

חדש! שירות אולטרסאונד עד בית הלקוח 🏠

תור מהיר - תוך 24 שעות מרגע ההזמנה
דילוג לתוכן