פענוח מהיר של תוצאות בדיקות MRI

שירות פענוח מהיר של תוצאות בדיקות MRI

קבלת תור לבדיקות MRI בישראל עלולה לקחת זמן רב, וגם כשמקבלים כבר תור לאחר שבועות ארוכים של המתנה, יש להמתין לפענוח תוצאות בדיקות MRI. במקרים דחופים או מסוכנים, לכל עיכוב עלולה להיות משמעות קריטית. שירות חדש המוענק למטופלים מקצר באופן משמעותי את ההמתנה לפענוח. עוד פרטים על פיענוח מהיר של תוצאות בדיקות MRI אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם.

בדיקות MRI ותוצאות הבדיקה

בדיקת MRI היא בדיקה לא ארוכה ונמשכת כשעה. הבעיה היא ההמתנה הארוכה לקביעת התור ולאחר מכן לפענוח של תוצאות בדיקת MRI, שיכולה להוסיף עוד שבועיים שלושה של המתנה מתוחה.

במיוחד לשם כך קיים שירות המאפשר לקבוע תור מהיר לבדיקת MRI באופן פרטי ובמקרים מסוימים אפשר גם לבצע אותה מהיום למחר.

פענוח מהיר של תוצאות בדיקות MRI

תוצאות בדיקות mri ניתנות במכונים פרטיים גם תוך 24 שעות. מכון פרטי מעמיד לרשות המטופלים רדיולוגים בכירים מהמובילים בארץ לצורך פענוח הבדיקות.

כאשר נדרש פענוח מהיר של בדיקה שנעשתה בבית חולים או במכון אחר, יש להגיע עם הדיסק עליו נמצאת הבדיקה.

שירות של פענוח מהיר של תוצאות בדיקת MRI חוסך למטופלים המתנה במקרים בהם רוצים לדעת את תוצאות ה-MRI במהירות בגלל שיש לכך משמעות קלינית. רצוי לקבל את התוצאות כמה שיותר מהר וכך להתחיל את הטיפול, אם נדרש, מוקדם ככל האפשר.

למי מתאים השירות של פענוח תוצאות בדיקות MRI מהיר?

  • כל סוגי בדיקות MRI שנעשות במכון עצמו.
  • כל בדיקות ה-MRI שנעשות בבתי חולים ובמכונים אחרים.
  • למי שזקוק לחוות דעת שניה.

מה כולל פענוח תוצאות בדיקות MRI?

בדיקת MRI היא אחת מבדיקות דימות אחרות כגון CT, אולטרסאונד ורנטגן. במהלך בדיקת MRI אפשר לבחון את תכולת האיברים הפנימיים ואת המבנה שלהם. זוהי בדיקה הנעשית על-ידי תהודה מגנטית באופן לא פולשני. המטופל מוכנס למכשיר רפואי דמוי מנהרה, אותות מגנטיים נשלחים אל האזור הנבדק והחזר האותות המתקבלות יוצרות תמונה ויזואלית של האיברים.

תוצאות בדיקות MRI מאפשרות מבט בפרוסות של שכבות שונות באיברים, האזור נבחן  מכיוונים שונים, ואת התמונות ניתן לראות בתלת-ממד. ניתן לראות את תנועת האברים ולבחון את זרימת הדם. רדיולוג המפענח את הבדיקות מפרט את ממצאיו בכתב ומעביר אותם יחד עם מקטעי ווידאו ותמונות הרלבנטיים לרופא המטפל.

תפקיד הרדיולוג

היכולות הגבוהות של הציוד המשוכלל של ה-MRI הן רק מרכיב אחד בדרך לאבחון הדרוש. חוליה קריטית נוספת בשרשרת היא הפענוח.

פענוח MRI דורש התמחות ספציפית. את המיומנות הזו רוכשים רופאים במסגרת התמחות ארוכה של 5 שנים, הנקראת רדיולוגיה. רדיולוגים הם גם רופאים והם עושים את ההתמחות שלהם לאחר שלמדו 7 שנים רפואה. זהו תהליך הכשרה מהארוכים שיש וגם אחד מהתובעניים.

מדובר באנשי מקצוע בעלי ידע רב המודעים לאחריות הכבדה המונחת על כתפיהם. פענוח תקין ומדויק מבטיח זיהוי ממצאים כחריגים ויכולת לאתר אותם. אך גם דורש לא לשגות ולקבוע כי אדם בריא הוא חולה. אלו קריטיים לקביעת הטיפולים.

במכונים פרטיים יכול הרדיולוג המומחה להקדיש את כל תשומת הלב שלו לבדיקה וכך אין סיכוי לפספוסים עקב עומס יתר.

זקוקים לפענוח מהיר של בדיקות MRI? חדש ב-360 מעלות שיא, פענוח מהיר תוך 24 שעות. השירות החדש מתאים  גם לבדיקות שנעשו במכונים ובבתי חולים אחרים. הפענוח נעשה על-ידי רופאים רדיולוגים מומחים בעלי ניסיון רב. אתם מוזמנים ליצור קשר עם 360 מעלות שיא לפענוח מהיר של בדיקות MRI.

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן