חשבתם ללכת לנוירולוג פרטי? מה היתרונות ומה העלות הלכה למעשה

כשאנחנו נדרשים לעבור טיפולים רפואיים מסוימים או אפילו להגיע לפגישה עם רופא מומחה לצורך התייעצות, אזי עלינו להחליט האם לפנות אל רופא דרך הקופה או באופן פרטי. ההבדל בין השניים יכול להיות עצום וההשפעה על אופי הטיפול יכול להיות משמעותי. 

למשל, אם אנחנו מחפשים רופא דרך הקופה, זה אומר בעצם שאנחנו נקבל אפשרות לפנות אל רופא באזור שלנו או רופא באזור אחר, בתנאי שהוא פנוי. זה יכול לקחת לא מעט זמן, מה שכמובן עלול לפגוע בתהליך הטיפול שלנו. באופן טבעי אנחנו נשלם על פי סוג הביטוח שלנו. 

לעומת זאת, כשאנחנו פונים אל רופא באופן פרטי, אזי שיש לנו אפשרות ליהנות מביקור תוך זמן קצר, מבלי שנצטרך לחכות זמן רב לתור, מה שיאפשר לנו לטפל בבעיה איתה אנחנו מתמודדים כפי באופן מהיר ונכון.

אם נחליט לפנות אל רופא באופן פרטי, תהיה לנו גם אפשרות להשתמש בפוליסת הביטוח שעומדת לרשותנו, בשביל שלא נצטרך לממן את עלויות הביקור בעצמנו. 

אחת הדוגמאות הטובות לחשיבות הביקור אצל רופא פרטי, הוא נוירולוג.  מדובר ברופא המתמחה בהיבטים רחבים, כגון:

  •  פגיעות מוח, 
  • הפרעות התפתחות, 
  • מחלות אוטו אמיניות, 
  • מחלות עצבים,
  •  רפואת כאב ועוד. 

מדובר על סט של מחלות, תסמונות ומומים אשר מתמודדים איתם מגיל אפס ועד זיקנה ומשפיעים בהיבטים שונים בחיים. יש מקרים בהם מתמודדים עם בעיות נוירולוגיות מלידה ויש מקרים בהם אנשים מתמודדים איתן כתוצאה מתאונות, חבלות, פציעות וכאמור זיקנה. 

למה חשוב לפנות אל נוירולוג פרטי וכמה זה יכול לעלות?

אחת הסיבות העיקריות לכך שחשוב לפנות אל נוירולוג פרטי, היא שבאמצעות הפנייה אליו יהיה אפשר לקבל טיפול כמה שיותר מהר ולא נצטרך להמתין זמן רב. לא נצטרך לחכות עד שיהיה תור אצל רופא בקופה, מה שיכול לפגוע קשות בטיפול ובהצלחתו. 

צריך לזכור, אם אנחנו פונים אל רופא פרטי, סביר להניח שגם נוכל ליהנות מתנאי טיפול ייחודים, מעצם העובדה שפנינו אליו במיוחד ובאופן כזה ולא דרך רופא בקופה. זה יכול לעזור לנו גם ליהנות מטיפול יותר ייחודי, יותר מתקדם ואיכותי, וכן מיחס הרבה יותר אישי, הרבה יותר טוב. 

עלות ביקור אצל נוירולוג פרטי יכול להגיע ל-1500 שקל. 

בהנחה סבירה שמדובר על סט ארוך של ביקורים וטיפולים ולא ביקור אחד, אז מוטב למצוא דרכים כיצד יהיה ניתן לשלם על הביקורים מבלי שזה יצא מהכיס שלנו. כמו כן, רצוי להשתמש בשירות שיאפשר לנו לקבל ביקור פרטי כמה שיותר מהר. 

לשם כך בדיוק אפשר לפנות לשירות 360 מעלות שיא. כאן אפשר לקבל תורים לבדיקות, ביקורים אצל רופא נוירולוג פרטי מחיר משתלם, תוך 12-72 שעות. זה מאפשר ליהנות משירות מהיר ואטרקטיבי, על פי הצרכים שלנו בתור מטופלים. כך יהיה אפשר לקדם את תוכנית הטיפול ולתת מענה מהיר ככל שניתן. 

חשוב להדגיש, השירות ניתן לכל מטופל ומטופלת אשר פונים אל החברה והוא יכול להתאים לכל מי שמחזיק פוליסות ביטוח פרטיות או פוליסות ביטוח משלימות. רצוי מאוד להיעזר בשירות זה על מנת שיהיה ניתן לקבל תור כמה שיותר מוקדם ולטפל בבעיה בהקדם. 

מחפשים לקבוע פגישה עם נוירולוג פרטי?

השאירו פרטים כאן ונציגינו יחזרו אליכם לקביעת בדיקה בתוך 12-72 שעות בלבד

מאמרים אחרונים

to top
דילוג לתוכן