השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

כמה עולה בדיקת CT?

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
MRI | אולטרסאונד | CT ֻ| רופאים מומחים

התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי עד 24 שעות, מהיום להיום!

או שילחו לנו הודעה:

מכון CT פרטי

שירות קביעת בדיקות רפואיות מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי לביצוע, עד 24 שעות, מהיום להיום!

שירות קביעת בדיקות רפואיות
מהירות ודחופות.
התקשרו עכשיו לקביעת תור מידי
לביצוע עד 24 שעות, מהיום להיום!

כמה עולה בדיקת CT באופן פרטי? מה מחירה ומה חשוב לדעת עליה

בדיקת CT נחשבת לאחת הבדיקות החשובות ביותר הקיימות בתחום הרפואה. 

זו בדיקה המאפשרת לראות מה מתרחש בחלקים ואיברים פנימיים של הגוף, מבלי שיש צורך לבצע פעולה פולשנית אשר תגרום כאב או תסכן את הנבדק, וכן מבלי לחשוף אותו לקרינה. 

בדיקת סיטי יכולה להתבצע בחלקים שונים של הגוף, מאזור המוח עד לאזור הבטן, המותניים והגפיים. 

דרך בדיקת ה-CT, אפשר לגלות מומים, גידולים, שברים, דלקות, דימומים ועוד. מדובר על בדיקה המתבצעת באמצעות קרני רנטגן אשר חודרים את הגוף ומספקות תמונה תלת ממדית של אזורים פנימיים כאמור. 

זו בדיקה המאפשרת לאבחן בעיות שונות ובסופו של דבר לספק תמונה ברורה בשביל לקבוע תוכנית טיפול מתאימה. 

מאמר מקצועי - כמה עולה בדיקת CT - חברת 360 מעלות שיא

כיצד עורכים בדיקת סיטי בצורה חכמה

בשביל לבצע בדיקות CT פרטי בצורה נכונה ומהירה, יש לפנות אל גורם המתמחה בקיצור תורים, דוגמה 360 מעלות שיא. כך אין צורך לחכות לתור של קופת חולים ואפשר לבצע את התהליך כמה שיותר מהר וללא שום בעיה. 

באמצעות 360 מעלות שיא, ניתן לקבוע בדיקה בהתראה של 10 עד 72 שעות, ליהנות מליווי אישי של צוות המקום, לקבל את התוצאה ולפנות איתה אל הרופא המטפל לצורך המשך הטיפול. כך התהליך מתנהל בצורה מהירה וטובה יותר.

כפי שנוכל לראות מיד סיטי פרטי מחיר הוא מאוד נמוך, באופן יחסי לבדיקה בצורה רגילה, כאשר אם מחברים זאת לעובדה שהבדיקה מתבצעת תוך זמן קצר, הרי שהתהליך הרבה יותר משתלם ונכון כך. 

כמה עולה CT פרטי?

מחיר בדיקת סיטי פרטי נעה בין 2000 ל-4000 שקל, אך צריך לזכור כל מי שמברר כמה עולה CT פרטי עליו לקחת בחשבון שהמחיר הוא לפני החזר שמקבלים מקופת חולים דרך ביטוחים משלימים וכן אפשר להשתמש בפוליסת בריאות של ביטוח פרטי, בשביל ליהנות מהשתתפות בעלויות דרך החברה וכך הסכום פוחת באופן משמעותי, עד 80% החזר!

לכן, כשמבררים כמה עולה סיטי פרטי, יש לברר במקביל עם אילו חברות ועם אילו ביטוחים החברה עובדת. זאת על מנת שנוכל לדעת במה אנחנו יכולים להשתמש וכיצד זה יכול להשפיע על עלות הבדיקה וכמובן על ההחזר שנקבל עליה. 

מאחר ואנחנו מקבלים החזר על הבדיקה וכן אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות לקבל תור תוך מספר שעות עד ימים בודדים, אזי שאין ספק בכלל שזה הרבה יותר משתלם מבחינתנו מאשר לפנות אל קופת חולים, לשלם מחיר מלא לעיתים, וכן לקבל תור במועד מאוד מאוחר. 

מאמר - כמה עולה בדיקת CT - חברת 360 מעלות שיא

איפה מבררים כמה עולה בדיקת סיטי באופן פרטי? 

בדיקת סיטי באופן פרטי מחיר ניתן לברר כמובן דרך פנייה ישירה אל הצוות שלנו ב-360 מעלות שיא. הצוות ישמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי אודות הבדיקה, היכן היא מתבצעת, מתי אפשר לבצע אותה, כיצד צריך להתכונן אליה וכמובן כמה היא עולה. 

לצד העלויות, הצוות ישמח גם לספק לכם מידע מלא וכולל על ההחזרים שתוכלו לקבל עבור הבדיקה, זאת בשביל שתוכלו לראות כמה באמת תצטרכו לשלם בסופו של דבר ומה יהיה הסכום אותו תקבלו בחזרה מקופת חולים או מחברת הביטוח שלכם. 

לפני סיום חשוב להבהיר, יש חשיבות רבה לכך שהבדיקה מתבצעת כמה שיותר מהר, לכן מומלץ לפנות אלינו כמה שיותר מהר, זאת בשביל שאנחנו נוכל לטפל בעניינכם. 

אצלנו תוכלו למצוא את השירות הטוב ביותר וכן תוכלו ליהנות מהעלויות המשתלמות ביותר עבור בדיקת CT פרטי, לכל צורך שאתם צריכים. עם סיום הבדיקה תוכלו להתקדם בתוכנית הטיפול שלכם. 

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
cropped-logo-MAALOT-SI-360-JUN2020-1024x327

לקביעת תור לבדיקת MRI | אולטרסאונד

התקשרו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים אחרונים

תוכן עניינים

דילוג לתוכן