השירות ניתן בכל רחבי הארץ | הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים

מכון ct פרטי – הסבר על השירות הכללי של קביעת CT פרטי

אחת הבדיקות החשובות ביותר בתחום הרפואה, היא בדיקת CT. זו בדיקת הדמיה אשר מטרתה לאפשר לרופאים לראות מה מתרחש באזורים פנימיים של הגוף, מבלי לבצע פעולה פולשנית, כלומר מבלי שיהיה צורך להיכנס פנימה וכן מבלי לסכן את המטופל בחשיפה לחומרים מסוכנים. 

בדיקת CT  מתבצעת לעיתים תכופות במקרים שונים. למשל:

  •  כאשר יש צורך לוודא שאין פגיעות ראש, 
  • לוודא שאין גידולים ממאירים, 
  • דימומים, 
  • ועוד. 

הבדיקה נעשית באזורים שונים בגוף, כולל ראש, בטן, חזה, אגן, וכן במקומות אחרים. הבדיקה מהווה חלק בלתי נפרד מסט בדיקות אליהן נשלחים מטופלים לפני ניתוחים ולפני תוכניות טיפול להתמודדות עם מחלה כזו או אחרת. 

כיצד קובעים תור לבדיקת CT פרטי?

לצערנו, הרבה פעמים קשה מאוד למצוא תור לבדיקת CT פרטי באופן מיידי דרך הקופה. ההסבר לכך נובע מכך שלא בכל מקום יש מכשיר CT, והביקוש לבדיקות מסוג זה הוא מאוד גבוה. מה עוד שיש מקרים רבים בהם הבדיקה היא דחופה ויש לבצע אותה מהיום להיום, דבר שהוא לא בהכרח אפשרי בצורה רגילה. 

הפתרון הוא לפנות אל מכון CT פרטי. כלומר, להזמין תור דרך מכון פרטי, חיצוני, אשר דואג לספק תורים כמה שיותר מהר עבור מטופלים שפונים אליו. בצורה כזו, ניתן ליהנות מתור מהיום להיום או בטווח זמן קצר אחר. 

חשוב לציין, במקרים בהם הבדיקה נדרשת בהקדם בשביל לקבל תוכנית טיפול ולהתמודד עם מחלה או בעיה אחרת, מוטב לא לחכות ולא לנסות להשיג בדיקה בדרכים רגילות, אלא לפנות אל מכון CT פרטי ולבצע אותה דרכו. 

איך זה מתבצע?

בשביל לבצע בדיקה דרך מכון CT פרטי, פונים אל חברה שמתמחה בקיצור תורים, היא תדאג לספק לנו תור בהקדם, על פי הצרכים שלנו ועל פי המקום בו אנחנו מתגוררים. 

החברה תדאג ללוות אותנו לאורך כל התהליך, תספק לנו את כל המידע הרלוונטי על הבדיקה, וכמובן תדאג להכין אותנו מבעוד מועד, מה עלינו לעשות, כיצד עלינו להתנהל לפני, בזמן ואחרי הבדיקה. 

הבדיקה תיערך בבית חולים או מרכז רפואי אחר, כאשר התור שלנו יתבצע תוך 24 שעות, כאשר המטרה היא כמובן לקבוע אותו בהקדם עד כמה שניתן בטווח של שעות ספורות. 

כמה עולה בדיקה במכון CT פרטי?

מה לגבי העלויות? מי שבוחר להשתמש במכון CT  פרטי, בוודאי חושש מעלות הבדיקה. אך זה לא חייב להיות כך. ניתן להשתמש בפוליסות ביטוח בריאות פרטיות או בביטוח משלים של קופת חולים בשביל לקבל החזר על עלויות הבדיקה בהיקף גבוה, מה שיבטיח שהעלות הסופית תהיה נמוכה יחסית, בוודאי ביחס לעלות בדיקה פרטית רגילה. 

כל מה שצריך לעשות זה לפנות אל צוות החברה, להזמין תור ומהר מאוד יהיה תקבלו מועד לבדיקת CT פרטי. 

דילוג לתוכן